Reklama

Overwatch: Oszałamiający projekt Widowmaker

​Ostatnio wspominaliśmy o tym, że postać Ashe jest najbardziej popularną z uniwersum Overwatcha wśród cosplayerów. Jednak nie tylko ta bohaterka zdobywa uznanie artystów. Bardzo rozchwytywana jest również Widowmaker. Inspirowała się nią także belgijska cosplayerka, która stworzyła swoje dzieło sztuki.

Cosplayerzy bardzo chętnie sięgają po inspiracje związane z Overwatchem. To nic dziwnego, gdyż produkcja powstała w studiu Blizzard Entertainment jest bardzo dobrze wykonana. Zawiera wiele postaci, które idealnie nadają się pod sztukę cosplayu. Czołową z nich jest operująca obrzynem kowbojka Ashe. To właśnie ta bohaterka jest najczęściej "ożywiana" ze względu na swój bardzo charakterystyczny strój.

Jednak druga w kolejności zazwyczaj jest wiedźma Widowmaker. To ofensywna bohaterka, która zazwyczaj używa dwóch rodzajów broni. Są to karabin snajperski oraz automatyczny karabin szturmowy. Jest to między innymi powód, dla którego przez wielu jest używana.

Reklama

Większość graczy chciałoby mieć ofensywne zadania, a do tego Widowmaker nadaje się wyjątkowo dobrze. Jej wygląd skłania cosplayerów do tworzenia "ożywionych" wersji. Jedną z nich przygotowała belgijska artystka, znana w sieci pod pseudonimem "Mikomi Hokina".

Kobieta jest absolutną gwiazdą cosplayingu na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 1,7 miliona użytkowników tego serwisu społecznościowego. Cosplay przygotowany zrobił ogromne zamieszanie w sieci. Przede wszystkim furorę zrobił fioletowo-różowy, bardzo przylegający kostium. Idealnie on oddaje barwy Widowmaker, jakie możemy ujrzeć na serwerach Overwatcha.

Na głowie ma specjalne, bardzo charakterystyczne nakrycie. Ponadto wyróżnia się również bardzo długi, czarny kucyk włosów. Sama artystka przyznaje, że praca nad tym projektem pochłonęła ponad 300 godzin. Jest to jeden z trudniejszych, jakie wykonała w swojej dotychczasowej karierze. Nie może zatem dziwić fakt, że społeczność bardzo doceniła ten projekt i pochwały płyną wręcz zewsząd.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL