Reklama

Reklama

Podczas sezonu OWL 2022 zawodnicy będą grali na wczesnej wersji Overwatcha 2

​Blizzard zaczyna powoli rozwiewać obawy fanów względem kolejnego sezonu Overwatch League. Okazuje się, że już w kwietniu przyszłego roku zobaczymy w akcji drugą odsłonę popularnego shootera.

Aktualna forma Overwatch League pozostawia wiele do życzenia. Drugi sezon dobiegł końca, gra ma się dosyć kiepsko, a Blizzardowi trudno jest zbudować hype wokół swoich rozgrywek. Liga wciąż ma jednak sporo fanów, którzy przez ostatnie miesiące zastanawiali się, jak na profesjonalną scenę wpłynie premiera drugiej odsłony shootera.

Okazuje się, że w kolejnym sezonie Overwatch League, który ma rozpocząć się w kwietniu przyszłego roku, zawodnicy będą grali na wczesnym buildzie Overwatcha 2. Zanim gra ujrzy światło dzienne, gracze będą mogli zobaczyć ją w akcji podczas rozgrywek sceny esportowej.

Reklama

Główną zmianą w Overwatchu 2 ma być przede wszystkim tryb PvE, który mocno nie wpłynie na aspekt competitive. PvP ma doczekać się jednak nowego trybu, map oraz ogólnego odświeżenia. Największą różnicą będzie fakt, że przejdziemy z pojedynków 6v6 na 5v5. W drugiej części w drużynie będzie potrzebny tylko jeden tank.

Niestety na ten moment nie wiemy wiele więcej zarówno o premierze Overwatcha 2, jak i formacie OWL 2022. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejny krok do Blizzarda.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy