Reklama

Reklama

Polski streamer rozbił namiot w… galerii handlowej i został zatrzymany przez ochroniarzy

​Twórca funkcjonujący w internetowym świecie pod pseudonimem "mlodyo" prowadzi częste transmisje w kategorii "Rozmowy" na popularnym Twitchu. Na jednej z ostatnich transmisji wydarzyła się rzecz kuriozalna, bowiem streamer rozbił namiot w galerii handlowej "Złote Tarasy" w Warszawie.

Streamy z gatunku IRL (ang. in real life - w prawdziwym życiu) cieszą się coraz większą popularnością. Twórcy mają tutaj bardzo duże pole do manewru i trudniej jest przekroczyć granice, które groziłyby ewentualną banicją w serwisie.

Na jednej z takich transmisji, streamer znany jako "mlodyo" postanowił jak gdyby nigdy nic, wejść do galerii handlowej i rozstawić namiot na jednym z korytarzy w budynku. Za cel obrał sobie Złote Tarasy w samym centrum Warszawy, a dodatkowo na jego nieszczęście - zrobił to w miejscu oznakowanym jako wyjście ewakuacyjne.

Reklama

Na początku, zauważony został przez sprzątaczkę, która poprosiła go o zabranie swoich rzeczy i wyjście z budynku. Pech chciał, że przy wyjściu czekała już ochrona, która niewiele myśląc - schwytała streamera.

Na kilku krótkich filmach widać jak mężczyzna prowadzony jest przez mundurowych w ustronne miejsce i pytany w jakim celu jest ta cała sytuacja. "Żeby po prostu rozstawić namiot. Nie mam jak tego za bardzo wytłumaczyć" - odpowiedział "mlodyo".

Nie wiadomo jakie konsekwencje dla polskiego streamera będzie miało to zajście. Istnieje szansa, że kontrowersyjny twórca otrzyma zakaz wstępu do galerii. Jeśli natomiast klipy i materiały z tego wydarzenia dotrą do administracji Twitcha to niewykluczone, że twórca zostanie zablokowany na portalu.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy