Reklama

Stacje satelitarne w Fortnite zostaną zniszczone?

​Jednym z zadań w najnowszym sezonie Fortnite: Battle Royale ma być niszczenie sprzętu na stacjach satelitarnych na mapie. Jest to jedna z misji potrzebnych do tego, by wykonać zadania w ramach "Przepustki Bojowej".

Od kilku lat w Fortnite: Battle Royale funkcjonuje tak zwana "Przepustka Bojowa". Uprawnia ona do pozyskiwania różnych przedmiotów kosmetycznych, takich jak skórki, emotki czy inne tego typu gadżety nie mające realnego wpływu na przebieg rozgrywki, a będące jedynie wizualnym dodatkiem. Żeby jednak zdobyć te rzeczy należy dużo grać i zdobywać punkty doświadczenia.

Reklama

Można to robić poprzez wykonywanie różnych zadań. Do nich należy zbieranie różnych przedmiotów rozsianych na mapie czy...niszczenie konkretnych celów, wyznaczonych przez grę. Tak będzie tym razem. Twórcy postanowili, że postawią przed graczami interesujące wyzwanie - należy zniszczyć sprzęt zamieszczony w stacjach satelitarnych na mapie. Jest ich sześć.

Za wykonanie wspomnianego zadania można otrzymać aż 30 tysięcy Punktów Doświadczenia. Jest to bardzo duża liczba. Większość ze stacji jest położona w północnej części mapy. Dwie z nich na południu, a jedna w centralnej części. Nie jest to trudne zadanie, więc w bardzo łatwy sposób można zdobyć pokaźną liczbę punktów. Jednak to zadanie może mieć swoją fabularną kontynuację.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że na mapie mają pojawić się statki kosmiczne. Bardzo możliwe, że niszczenie sprzętu na stacjach satelitarnych ułatwi przybyszom z kosmosu inwazję do uniwersum Fortnite’a i walkę z obecnymi w nim graczami. Do tego jednak jest jeszcze dosyć daleko. Jak na razie nie wiadomo, czy ta teoria będzie miała swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje