Reklama

Reklama

Streamer wygrał fortunę na mundialowym zakładzie. Pomógł mecz Polaków

Jeden z najbardziej znanych streamerów na świecie - "Trainwrecks" obstawił ogromną kwotę pieniędzy na cztery mecze podczas mundialu w Katarze. Okazuje się, że Amerykanin miał bardzo dużo szczęścia i wygrał dzięki zakładowi ogromną kwotę pieniędzy. Mecz Polaków był jednym z elementów kuponu.

Mundial gratką dla fanów zakładów bukmacherskich

Rozpoczęte w niedzielę piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze są jednym z największych wydarzeń sportowych na świecie. Wokół katarskiego mundialu jest wiele kontrowersji i niejasności. Jednak żadna z drużyn nie zbojkotowała imprezy i odbywa się ona zgodnie z planem. W dotychczasowych spotkaniach było bardzo dużo emocji. Swój mecz rozegrała we wtorek także reprezentacja Polski, która bezbramkowo zremisowała z Meksykiem.

W drugim meczu "polskiej" grupy Argentyna sensacyjnie przegrała 1:2 z Arabią Saudyjską. Oba wyniki były dość trudne do przewidzenia, a szczególnie naszych grupowych rywali. Dlatego też trudno było obstawić prawidłowy wynik tej konfrontacji. Jednak popularny na platformie Twitch.tv streamer - "Trainwrecks" obstawił wszystkie wtorkowe spotkania i...wygrał ogromną kwotę pieniędzy. Ile pieniędzy zaryzykował?

Reklama

Mecz Polaków pomógł zdobyć fortunę

Amerykanin pochodzący z Arizony od pewnego czasu znany jest z transmitowania treści hazardowych na Twitchu. Mężczyzna regularnie gra w gry, które śmiało możemy nazwać hazardem. Oczywiście są to treści wyłącznie przeznaczone dla dorosłych widzów, ale platforma należąca do Amazona nie ma z tym większych problemów.

Streamer we wtorek jednak bardzo mocno zaryzykował. Na cztery spotkania postawił łącznie 25 tysięcy dolarów. "Trainwrecks" przewidział między innymi remis Polski z Meksykiem. Gwiazda Twitcha miała mnóstwo szczęścia. Postawione pieniądze zwróciły się wielokrotnie. Wygrał półtora miliona dolarów na tym zakładzie. Swoim wyczynem pochwalił się na Twitterze, a wpis ten zdobył ogromną popularność w sieci.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy