Reklama

Tryb battle royale z Call of Duty: Black Ops 4 za darmo przez tydzień

​Activision ogłosiło, że tryb Blackout w Call of Duty: Black Ops 4 będzie dostępny za darmo dla wszystkich zainteresowanych przez siedem dni. Ogłoszona na Twitterze inicjatywa trwa od 17 do 24 stycznia, na wszystkich platformach sprzętowych, na których wydano grę: PC, PS4 oraz Xbox One.

Wydawca nie podał jeszcze żadnych innych szczegółów, więc nie jest obecnie jasne, kiedy będziemy mogli rozpocząć pobieranie. Można zakładać, że tryb battle royale zostanie wydzielony jako samodzielny tryb rozgrywki, co powinno znacznie zmniejszyć rozmiar produkcji.

Obecnie Blackout dostępne jest wyłącznie jako element pakietu pod nazwą Call of Duty: Black Ops 4 (na PC jest też specjalne wydanie za pół ceny, usuwające tryb Zombie). Jeśli jednak Activision decyduje się na wydzielenie battle royale, to można spekulować, że firma ma nowe plany dla gry.

Jednym z pomysłów może być oferowanie tego trybu rozgrywki jako samodzielnego produkcji, bez multiplayera i Zombie. To powinno znacznie obniżyć cenę, a co za tym idzie - zwiększyć liczbę użytkowników, kupujących następnie transakcje cyfrowe. Proste! Chyba.

Reklama

W ten sposób uda się także uprosić życie osobom, które chcą sprawdzić battle royale w Call of Duty: Black Ops 4, lecz nie interesuje ich perspektywa przeznaczania na to ponad 250 złotych. Bariera dostępy do konkrecyjnych produkcji - PUBG i Fortnite - jest przecież znacznie mniejsza.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 4
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy