Reklama

Twitch.tv: Kontrowersyjna gwiazda Indiefoxx zapowiedziała swój powrót!

​"Indiefoxx" zapowiedziała swój głośny powrót na Twitcha. Streamerka znana z transmisji basenowych miała przez jakiś czas na pieńku z gigantem w branży streamingu, jednak wszystko wskazuje na to, że kontrowersyjna osobowość internetu wznowi działalność, z której jest znana najlepiej.

Swego czasu, o Jenelle Dagres było bardzo głośno. Wszystko to za sprawą faktu, że dziewczyna była jedną z wiodących postaci w tej bardziej kontrowersyjnej części Twitcha. Działająca pod pseudonimem "Indiefoxx" nadawała bowiem w skąpych, obcisłych ubraniach, podsyconych dodatkowo głębokim dekoltem. Działo się to głównie w basenach i przekładało wymiernie na liczną widownię śledzącą poczynania Amerykanki.

Po jakimś czasie, administracja platformy streamingowej uświadomiła sobie, że poczynania celebrytki nacechowane są nadmiernym erotyzmem. Praktyki basenowe zostały ukrócone w postaci czasowego zawieszenia.

Reklama

"Indiefoxx" jest w tej kategorii jedną z rekordzistek, bowiem banowana była dokładnie sześć razy - ostatnio w czerwcu tego roku. Najwięcej kontrowersji przyniosła streamerce afera związana z niewymienialnymi tokenami NFT.

Jenelle miała sprzedawać swoim widzom cały asortyment erotycznych filmów i klipów, którą główną bohaterką była omawiana gwiazda. Wszystko to za pośrednictwem Twitcha, więc w kuluarach często wspominało się o tym, że to właśnie ta niechlubna działalność wpłynęła na załamanie kariery Amerykanki.

Po tym wszystkim, "Indiefoxx" miała jeszcze krótką przygodę z nadawaniem na popularnej platformie YouTube, jednak liczby, statystyki i zasięgi daleko odbiegały od tego, do czego kontrowersyjna gwiazda była przyzwyczajona na Twitchu.

Najnowsze oświadczenie influencerki wskazuje, że widzowie prawdopodobnie będą mogli ją znowu oglądać w przeróżnych przedstawieniach, strojach i z nie mniej dwuznaczną twórczością w jej "królestwie", które tak naprawdę przyniosło dziewczynie ogromną popularność. Mowa oczywiście o serwisie Twitch.tv.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy