Reklama

Reklama

Wczesny dostęp do Hearthstone: Duels można zdobyć na Twitchu

​Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Hearthstone, którzy odliczają dni do premiery Starć, nowego trybu popularnej karcianki. Od niedawna można w bardzo łatwy sposób zyskać wczesny dostęp do beta testów.

Kilka dni temu Blizzard pochwali się swoim nowym pomysłem - Hearthstone: Duels. Bardzo ciekawe połączenie Areny z Dungeon Runem błyskawicznie obiegło gamingowe media i zainteresowało społeczność gry. Oprócz standardowych trybów i laddera zaplanowano również debiut alternatywy dla fanów PvP.

Niestety do niedawna dostęp do Starć dostawali tylko gracze, którzy zdecydowali się na preorder nadchodzącego dodatku. Z racji że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki wydatek, Blizzard postanowił ułatwić nieco dostęp do swojego nowego trybu.

Reklama

Wracają więc stare, dobre Twitch Dropy, które tak mocno spopularyzował Valorant. Co godzinę na streamach Hearthstone’a rozdawane będą dostępy do Starć dla 500 różnych widzów. Jedyne co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na zdobycie bety, to połączyć konta Twitch i Battle.net. Akcja ta potrwa od teraz aż do 12 listopada.

Nie musicie oglądać żadnego, konkretnego streama. Wystarczy wejść w zakładkę Hearthstone na Twitchu i wybrać swojego ulubionego streamera. Na wszelki wypadek warto upewnić się jedynie, że pod jego transmisją jest informacja "Drops Enabled".

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy