Reklama

Amouranth ujawnia najbardziej szalone propozycje od fanów

Kaitlyn "Amouranth" Siragusa jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd internetu na całym świecie. 29-letnia streamerka oprócz contentu na Twitchu, zajmuje się również swoim profilem na OnlyFans. Otrzymuje tam niekiedy dziwne propozycje od fanów. Kobieta zdecydowała się ujawnić część z nich.

Amouranth królową kontrowersji na Twitchu

Siragusa budzi od wielu już lat dużo kontrowersji w sieci. Amerykanka znana jest głównie z serwisu streamingowego Twitch.tv. Wykonuje tam bardzo różne czynności. Jest to taniec, gotowanie, gra w "Just Dance", czy streamowanie z basenu. Szczególnie ta ostatnia aktywność przykuła uwagę wielu tysięcy widzów. Stało się to dość powszechnym trendem, z którym miała problem szeroka publika i bardzo wielu twórców.

Społeczność miała pretensje do tego, że kobiety ubrane jedynie w skąpe stroje kąpielowe mogą streamować w serwisie, na który legalnie mogą zarejestrować się ludzie, którzy skończyli 13 rok życia. Amouranth ponadto zajmuje się działalnością w serwisie społecznościowym dla dorosłych - OnlyFans.com. To właśnie tego portalu dotyczą ostatnie wypowiedzi influencerki w mediach. Ujawniła ona najdziwniejsze prośby, jakie otrzymuje od swoich fanów.

Reklama

Kobieta swoją działalność mocno dywersyfikuje. Jest aktywna na Twitchu, w mediach społecznościowych, ale także i na OnlyFans. Oczywiście ta ostatnia działalność przysparza Amerykance wielu kontrowersji z uwagi na to, że sprzedaje tam treści wyłącznie dla dorosłych. Nie brakuje jednak szalonych propozycji od widzów Amouranth. Co do nich należy?

Amouranth otrzymuje dziwne propozycje na OnlyFans

Patrząc na popularność tej influencerki, można łatwo domyślić się, że nie brakuje szaleńców, którzy są w stanie wydać ogromne kwoty pieniężne na najbardziej wymyślne zachcianki. Siragusa wymienia wśród nich takie życzenia, jak siadanie na gumowej piłce i zgniatanie jej, a także jeden widz miał prośbę, by kopnęła go w krocze, mając na nogach szpilki.

Kobieta jednak wspomniała, że nie wszystkie prośby ze strony jej fanów są do spełnienia - Jeśli uważam, że nie ma sposobu, abym mogła zrobić ten film w sposób, w jaki wyobrażają sobie w swoim umyśle, po prostu odrzucę tę propozycję - przyznała gwiazda Twitcha.

Za pośrednictwem OnlyFans, Amouranth zarabia ponad milion dolarów miesięcznie, więc nie dziwne, że pojawiają się bardzo różne propozycje w stronę amerykańskiej gwiazdy Twitcha. 29-latka miała zrezygnować z tego rodzaju działalności w poprzednim roku, ale jednak to się nie stało.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Twitch | Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy