Reklama

Reklama

"Amouranth" ujawnia swoje zarobki na kontrowersyjnym portalu

​Postać Kaitlyn "Amouranth" Siragusy nie trzeba przedstawiać większości widzom platformy Twitch.tv. Jedna z najbardziej znanych streamerek czerpie również dochody z serwisu OnlyFans. Teraz podzieliła się swoimi zarobkami właśnie pochodzącymi z tej witryny. Większość może popaść w zakłopotanie, patrząc na kwoty, które miesięcznie trafiają na konto "Amouranth".

OnlyFans coraz popularniejszym serwisem

Od 2020 roku serwis OnlyFans nabiera niesamowicie na popularności. Pandemia koronawirusa i utrata pracy przez miliony osób na całym świecie sprawiły, że serwis stał się nagle w centrum zainteresowania. Czym jednak jest serwis, o którym piszemy? Polega on na wrzucaniu tam treści - głównie zdjęć i filmów, które są udostępniane użytkownikom za pośrednictwem płatnej subskrypcji. Zazwyczaj jednak są to treści kierowane dla dorosłych użytkowników internetu.

Nietrudno się też domyślić, że większość twórców na OnlyFans to kobiety, choć nie wszyscy oczywiście. O OnlyFans stało się głośno, gdy znani aktorzy czy muzycy założyli tam swoje oficjalne konta. Mowa między innymi o raperce "Cardi B", modelce Denise Richards, muzyku Chrisie Brownie czy też znanym DJ Khaledzie. Wszystkie te postaci należą do czołówki showbiznesu i to one przyczyniły się w dużej mierze do popularności "OF".

Reklama

W Polsce coraz również OnlyFans zdobywa coraz większą popularność. Znany YouTuber Sylwester Wardęga ma w planach wejść w ten biznes i przeprowadzać profesjonalne sesje dla chętnych kobiet, które chcą występować na tym portalu. Kilka dni temu gruchnęła wiadomość o tym, że streamerka znana pod pseudonimem "mrs_honey" również założyła tam profil, który zaczął się cieszyć dużą popularnością i zrobił wielkie zamieszanie.

Pokazuje to jednoznacznie, że OnlyFans staje się medium społecznościowym coraz bardziej akceptowanym w sieci. To duża nowość, gdyż do niedawna jeszcze posiadanie konta w serwisie powodowało bardzo duże kontrowersje. Zupełnie inaczej jest w Stanach Zjednoczonych. Za oceanem mnóstwo streamerek z Twitch.tv posiada OnlyFans. Jedną z największych beneficjentek jest Kaitlyn "Amouranth" Siragusa. Kobieta ujawniła niedawno, ile wynoszą jej miesięczne zarobki. Kwoty mogą szokować wielu.

"Amouranth" milionerką każdego miesiąca

Kobieta jest absolutną gwiazdą platformy streamerskiej Twitch.tv. Jej konto obserwuje tam ponad pięć i pół miliona użytkowników, a na jej transmisji jednocześnie obecnych jest nawet kilkadziesiąt tysięcy. To właśnie ta Amerykanka była jedną z prekursorek trendu "basenowego". Czyli nadawania transmisji z dmuchanego basenu w samym stroju kąpielowym, co spotkało się z ogromnym sprzeciwem wśród wielu innych twórców czy też zwykłych użytkowników.

Od dawna również kobieta posiada profil na OnlyFans, z którego czerpie potężnego rozmiaru dochody. Kilka miesięcy głośna była sprawa, gdy zarobiła 221 tysięcy dolarów zaledwie na jednym filmie. Dlatego tez kobieta kontynuowała tę działalność. Ostatnio influencerka postanowiła pochwalić się dokładniejszymi zarobkami. Wynika z nich to, że miesięczny dochód z oscyluje wokół półtora miliona dolarów.

Siragusa zarobiła przez całą swoją działalność na OnlyFans aż 27 milionów dolarów. Jest to większa kwota niż chociażby ta, którą Iga Światek wygrała na korcie przez całą swoją dotychczasową karierę. Trzeba jednak przyznać, że zyski Amerykanka inwestuje w bardzo przemyślany sposób. Kupiła między innymi dwie stacje benzynowe czy sklep z sieci 7-Eleven. Zapewne kobieta ma jeszcze mnóstwo kolejnych planów na biznes.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy