Reklama

Reklama

​Amouranth z kolejnym dużym sukcesem w swojej internetowej karierze

Jeśli o Kaitlyn "Amouranth" Siragusie powiemy, że od kilku lat cieszy się dużą sławą, to w ciągu minionych ostatnich kilku tygodni streamerka osiąga swoje apogeum jeśli chodzi o popularność. To przekłada się istotnie na jej kolejne duże sukcesy. Gwiazda Twitcha przebiła właśnie w tym serwisie magiczną barierę 6 milionów obserwujących ją osób.

Warto wspomnieć, że kilka tygodni temu Amouranth rozpaliła prawdziwą burzę w sieci. Podczas jednej z transmisji celebrytka wyznała wiele nieznanych do tamtej pory szczegółów dotyczących jej życia. Szczerze ujawniła, że ma męża i w przeszłości w ich związku dochodziło wielokrotnie do przemocy domowej.

Były już jej partner miał grozić streamerce i zmuszać do prowadzenia transmisji nasyconych erotyzmem. W jednej z ostatnich rozmów pojawiły się także liczne groźby adresowane w kierunku Siragusy.

Reklama

Po ujawnieniu tych tajemnic Amouranth zrobiła sobie kilkudniową przerwę, po czym wróciła do regularnego prowadzenia transmisji w serwisie Twitch.tv. Jej transmisje cieszyły się tak ogromną popularnością, że największą kobiecą postać streamingu oglądało nawet niekiedy po 25-30 tys. osób.

Teraz Amerykanka ma spore powody do świętowania. Jej kanał na Twitchu przebił magiczną barierę 6 milionów obserwujących, co jest rewelacyjnym wyczynem, jak na obecne standardy. W ciągu ostatnich kilku tygodni rozgłos o dramatycznych sytuacjach z udziałem streamerki wpłynął na nadejście dodatkowych blisko 140 tys. fanów.

Aktualnie transmisje realizowane przez Amouranth są bardzo zróżnicowane. Internetowa celebrytka stara się urozmaicać tworzone przez siebie treści, jednak lwią część stanowią streamy realizowane na świeżym powietrzu (m.in. z wydarzenia Halloween czy ze stadniny konnej).

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Amouranth | twitch.tv