Reklama

Battlefield 2042 lepsze od Modern Warfare 2? Znany gracz nie ma wątpliwości

Call of Duty: Modern Warfare 2 jest już z nami na rynku od blisko tygodnia. Sporo wskazuje na to, że najnowsza strzelanka z kultowej serii ciepło i na długo przyjmie się wśród społeczności graczy. Nie wszystkim jednak gra się spodobała...

Modern Warfare 2 chwalony był za kampanię. Doceniono poprawioną warstwę graficzną, lepszą płynność gry i ciekawe wątki fabularne. Tryby sieciowe budzą nieco więcej wątpliwości wśród fanów i często możemy usłyszeć odmienne zdania na temat tej produkcji.

Do grupy, która niekoniecznie dobrze ocena najnowszą grę z serii Call of Duty należy Michael "shroud" Grzesiek, popularny kanadyjski streamer i były profesjonalnych gracz CS:GO, obecnie próbujący swoich sił na kompetytywnej scenie gry VALORANT.

Reklama

"shroud" w gorzkich słowach opisuje Call of Duty: Modern Warfare 2

Jeden z najbardziej utalentowanych graczy w produkcjach z gatunku FPS uważa, że Modern Warfare 2 nie jest na obecną chwilę udaną grą. Według niego animacje zaimplementowane w tym tytule potrafią przyprawić o mdłości, a podczas strzelaniny "trzęsie się cały ekran", co niewątpliwie nie leży w guście "shrouda".

28-latek pokusił się nawet o porównanie MW 2 do starszej części Call of Duty - Black Ops 4. W przypadku tej drugiej produkcji stwierdził, że wyróżniała się super płynnością z ładnymi, czystymi animacjami. Modern Warfare 2 pochwalony został przez streamera jedynie za świetną ogólną warstwę graficzną.

Tak czy inaczej, zdecydowanie wyżej w jego hierarchii znajduje się Battlefield 2042 pomimo tego, że tytuł ten zanotował zdecydowanie gorszy start podczas swojego debiutu, a na obecny moment przy grze od EA DICE trzyma się zaledwie wąskie grono oddanych graczy.

"Chcę powiedzieć, że było fajnie... to znaczy, to był CoD... To samo gó***, inny rok" - nieco ironicznie i gorzko skwitował popularny twórca, kończąc tym samym jedną ze swoich ostatnich transmisji.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 2042 | Call of Duty: Modern Warfare 2
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy