Reklama

Reklama

Jak szybko levelować konto w Call of Duty: Modern Warfare 2?

Na początku każdego Call of Duty szybkie levelowanie jest jednym z najważniejszych aspektów gry. Modern Warfare 2 oferuje na szczęście kilka skutecznych sposobów na sprawne odblokowanie większości broni.

Call of Duty: Modern Warfare 2, podobnie jak kilka ostatnich odsłon serii, ma ogromną liczbę broni. Wiele z nich zablokowana jest za konkretnym poziomem konta. Aby zdobyć wszystkie przedmioty w grze, graczy czeka długa droga do levelu 55.

W tym roku jest kilka prostych metod na szybsze levelowanie, ale ostatecznie wszystko sprowadza się do regularnej gry i dobrych wyników. Trzeba grać dużo i najlepiej spędzać czas tam, gdzie bawicie się najlepiej. Doświadczenie wpadnie po drodze.

Reklama

Przejmuj punkty i dobierz odpowiednie streaki

Grając tryby pokroju Dominacji czy Headquarters warto skupić się na przejmowaniu punktów. Doświadczenie zdobywamy nie tylko za eliminacje, ale również za wynik, jaki osiągamy podczas meczu. Im większy wynik, tym więcej doświadczenia. Przejmowanie punktów lub zabijanie rywali znajdujących się w okolicy jakiegoś punktu pozwala zdobyć solidną liczbę dodatkowego doświadczenia.

Do tej metody można również dobrać odpowiednie nagrody za serię zabójstw. Warto przełączyć się na scorestreaki i wybrać nagrody pokroju UAV lub Counter UAV. Kiedy inni gracze będą zabijać rywali, podczas gdy aktywne będzie nasze UAV, na konto wpadają dodatkowe punkty.

Spróbuj swoich sił w Ground War lub Inwazji

Większe tryby gry mogą dla wielu graczy okazać się bardziej skuteczne w levelowaniu konta w Call of Duty: Modern Warfare 2. Historia pokazuje, że skill-based matchmaking w tych trybach jest łagodniejszy i nie trafiamy na aż tak bliskich swojemu poziomowi rywali. Ponadto przeciwników jest po prostu więcej, co daje szanse na solidną porcję punktów doświadczenia po meczu.

Najlepiej odnajdą się w większych trybach snajperzy oraz kompetentni kierowcy czołgów. Jeżeli jesteście w stanie celnie trafiać ze snajperki i trzymać się z daleka od zagrożenia, może być to dla Was kopalnia XP. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku doświadczonych fanów czołgów, którzy potrafią wykorzystać pełny potencjał tych maszyn.

Wykonuj zadania dzienne w multiplayerze i Spec Ops

Tryby multiplayer oraz Spec Ops mają codziennie zestaw trzech nowych zadań do wykonania zapewniających po 2,5 tysiąca XP od sztuki. Większość z nich jest bardzo prosta i wymusza na graczu użycie jakiejś broni albo zagranie konkretnego trybu. Jeżeli gracie regularnie, warto przyjrzeć się tym zadaniom i zmienić po prostu delikatnie swój ekwipunek, żeby przy okazji wykonać kilka wyzwań.

Po wykonaniu wszystkich trzech zadań w ciągu dnia odblokowuje się Bonus Challenge, który zapewnia aż 10 tysięcy punktów XP. Łącznie w obu trybach każdego dnia możecie zdobyć więc 35 tysięcy doświadczenia, wykonując kilka prostych misji.

Używaj 2XP Tokenów i korzystaj z weekendów z podwójnym doświadczeniem

W levelowaniu konta i broni obowiązuje również ta sama zasada dotycząca 2XP Tokenów oraz eventów organizowanych przez Infinity Ward. Wypatrujcie weekendów z podwójnym doświadczeniem i wykorzystujcie rozdawane regularnie przez deweloperów Tokeny. Progres konta idzie w ten sposób znacznie szybciej i możecie łatwo zyskać dostęp do większości broni.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy