Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 3 - nadchodzi oficjalne zapowiedź gry Sledgehammer Games

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zbliżającą się zapowiedź Call of Duty: Modern Warfare 3. Spekulacje na temat nowej odsłony serii wznowiło właśnie Sledgehammer Games.

Sytuacja na temat Call of Duty 2023 powoli staje się jasna. Plotki o zakończeniu corocznego modelu wydawniczego odeszły w niepamięć, a w ich miejsce pojawiły się doniesienia o Modern Warfare 3. Activision Blizzard trzyma się w rezultacie tego, na czym zbudowali całą markę COD-a i planuje pod koniec tego roku wydać kolejną odsłonę serii.

Według krążących ostatnio po mediach plotek wydawca faktycznie chciał przez moment dać Modern Warfare 2 dodatkowy rok na rozwój. Deweloperzy pracowali wtedy nad obszernymi dodatkami do gry Infinity Ward. Zamiast płacić za nową część Call of Duty, płacilibyśmy za DLC, które wzbogaciłyby MW2 o więcej zawartości.

Reklama

Plany Activision z czasem ewoluowały, a projekt Sledgehammer Games zamienił się w pełnoprawną odsłonę COD-a. Gdyby ktoś miał wobec tego jeszcze jakieś wątpliwości, na profilach social media studia zmieniono grafiki odpowiadające ostatnim przeciekom z kampanii marketingowej Monster Energy.

W ostatnich tygodniach widać ewidentnie, że oficjalne profile Call of Duty zaczynają bardziej angażować się w spekulacje i okazjonalnie żartują nawet ze stopniowo wyciekających szczegółów. Zamiast pozbywać się nieoficjalnych materiałów z sieci, Activision postanowiło najwyraźniej dolewać oliwy do ognia. Idzie im to na razie dosyć dobrze, a ekscytacja wśród społeczności rośnie z każdym kolejnym dniem.

Pierwsze, oficjalne szczegóły na temat Call of Duty: Modern Warfare 3 mają pojawić się podczas piątego sezonu MW2, który zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Nie wiemy na razie, czy będzie to pełnoprawna prezentacja czy po prostu krótki zwiastun potwierdzający plany Activision. Prawdopodobnie nie będziemy jednak musieli już długo czekać na szczegółową zapowiedź MW3.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 3
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy