Reklama

Esportowe emocje i plejada gwiazd na Winter Meet at Rift 2024

W najbliższy weekend wzrok wszystkich polskich graczy League of Legends, VALORANT i innych tytułów stworzonych przez Riot Games skierowany będzie na Warszawę. To właśnie tam w EXPO XXI, w dniach 17 i 18 lutego odbędzie się Winter Meet at Rift 2024, czwarta odsłona festiwalu gamingowego tworzonego przez GAM3RS_X.

Meet at Rift Invitational

Podczas nadchodzącej edycji Meet at Rift, organizatorzy postawili na dużą ilość aktywności esportowych. Pierwszą z nich jest Meet at Rift Invitational, turniej drużyn złożonych ze znanych zawodników, weteranów sceny i influencerów. Stawką jest pula nagród w wysokości 20 tys. złotych, natomiast w rywalizacji udział biorą cztery zespoły:

Reklama
  • Team Trymbi: ArQuel, Ben3kk, Mrozku, Defles, Trymbi
  • Team Woolite: Tracyn, Adi11, Bucu, Woolite, Delord
  • Team Lewus: Sinmivak, Vvarion, Lewus, Svns, Minemaciek
  • Team Puki: Dziuba, Uciu, Eścik, Puki Styles, Mystiques

Dwa półfinały w formacie BO3 zostaną rozegrane już pierwszego dnia imprezy, start o 10:30. Finał natomiast zaplanowano na godzinę 10:30 w niedzielę. Wyjątkowym elementem turnieju jest zastosowanie Fearless Mode, czyli umownego urozmaicenia przebiegu meczów. Ten polega na stałym wykluczeniu każdego wybranego bohatera aż do końca spotkania.

Showmatch Z10 Esports vs Austrian Force willhaben

Turniej Meet at Rift Invitational nie będzie jedyną okazją do rywalizacji w League of Legends na głównej scenie wydarzenia. Udział w meczu pokazowym przed publicznością zgromadzoną w EXPO XXI wezmą drużyny Z10 Esports oraz Austrian Force willhaben. Drużyny występują w rozgrywkach ERL, reprezentując dwie różne ligi - Ultraligę oraz Prime League 1st div. Obie formacje znajdują się u szczytu tabeli wyników. Spotkanie według harmonogramu rozpocznie się o 15:00 w niedziele.

VALORANT x 2115

Na scenie głównej nie zabraknie również  VALORANTA. W sobotę o godzinie 15:00 rozpocznie się wielki finał akcji VALORANT x 2115. Wówczas zwycięzcy trwających od początku roku rozgrywek online staną w szranki z przedstawicielami labelu 2115. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć w akcji na wielkiej scenie takich raperów jak Bedoes 2115, Kuqe 2115 czy Flexxy 2115.

Wyjątkowa okazja do spotkania drużyn

Organizatorzy, wraz z organizacją Winter Meet at Rift 2024 poszli o krok dalej w nawiązywaniu współpracy z poszczególnymi drużynami esportowymi. Własne stoisko na hali festiwalu postawią: GRP Esports, Z10 Esports oraz Forsaken. To unikalna okazja do spotkania uczestników Ultraligi, którzy przygotują mnogą ilość atrakcji dla wszystkich odwiedzających.

Interesująca okazja nadarzy się także dla wszystkich fanów Team Heretics. Drużyna, choć nieobecna na Winter Meet at Rift 2024, umożliwi zakup różnych gadżetów, w tym koszulek meczowych, a także specjalnych fantów nawiązujących do 10-lecia Marcina “Jankosa" Jankowskiego w rozgrywkach LEC - koszulki oraz szalika.

O nagrody zagrają także odwiedzający

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu Meet at Rift są liczne strefy free to play, gdzie każdy odwiedzający może sprawdzić się w jednym z tytułów stworzonych przez Riot Games, oferując wiele aktywności z licznymi nagrodami. Odwiedzający będą mogli zagrać między innymi w League of Legends, VALORANT, czy Teamfight Tactics. Pełen harmonogram aktywności dostępny będzie na poszczególnych strefach F2P.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Meet at Rift | League of Legends | Riot Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy