Reklama

Fortnite: Na ten gadżet gracze czekali od lat

Epic Games regularnie dodaje nowe rzeczy do ekwipunku "Fortnite: Battle Royale". Niedawno wśród gadżetów pojawił się przenośny krzak, którego można założyć na siebie w każdej chwili. Nieoczekiwanie można z niego korzystać również podczas jazdy autem.

Epic Games lubi dodawać content do "Fortnite"

Twórcy najpopularniejszego battle royale’a na rynku bardzo regularnie modyfikują mapę, zmieniają dostępne bronie, kasując jedne i oddając zupełnie inne, czy też dodają różne inne użytkowe przedmioty. Często zaburza to zbudowanie pewnych nawyków, wypracowanie sobie wielu ulubionych miejsc czy właśnie "wyskillowanie" broni do takiego poziomu, by strzelać z nich perfekcyjnie. Takie działania mają również oczywiście zalety.

Co kilka miesięcy "Fortnite" przechodzi całkowite odświeżenie, co sprawia, że gra jest w dalszym ciągu świeża, nowa i nie nudzi się stałym graczom. Teraz jednak gracze nie powinni mieć na co narzekać. Został dodany przedmiot, który przy odpowiednim zastosowaniu może mieć dużo wspólnego z tym, o co gracze prosili od lat. Mianowicie chodzi o krzak.

Reklama

Krzak kontrowersyjnym itemem

Wiele lat temu na Reddicie pojawił się pomysł, by Epic Games dodało do swojego najbardziej znanego dzieła ostatnich lat samochód, który będzie pokryty roślinnością. Miałoby to nawiązywać do krzaka, który w grze jest od lat bardzo strategicznym elementem każdej rozgrywki. W tego typu roślinie można się schować i być niezauważonym oraz likwidować przeciwników z ukrycia.

Kilka tygodni temu twórcy zdecydowali się zaimplementować kamuflaż. Krzak jest jednym z itemów, które można nabyć w skrzynkach na mapie. Jednak, gdy wsiądziemy do auta, pokrywa się ono naszym "ubraniem" roślinnym, przez co można stwierdzić śmiało, że koncept graczy w pewnej formie przeszedł do gry, z czego część osób jest zadowolona.

Krzaki zbierają jednak niemałą krytykę za to, że poprzez takie ukrycie, biorący udział w meczu zawodnicy unikają bezpośredniego starcia z przeciwnikiem.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | ​Epic Games