Reklama

Fortnite OG musi zostać na stałe? Chcą tego gracze i streamerzy

Fortnite OG jest z nami od niespełna tygodnia, a już zdążył rozgrzać szeroką społeczność z graczy do takiego stopnia, że niektórzy nie wyobrażają sobie popularnej produkcji od Epic Games bez permanentnego trybu klasycznego...

Gwoli przypomnienia wyjaśnijmy, że Fortnite OG to nowy sezon w grze, stanowiący całkowity reset. Mamy tutaj więc do czynienia z przywróceniem klasycznej mapy znanej z rozdziału pierwszego, czyli samych początków gry. Oprócz tego twórcy fundują nam znane i lubiane przez fanów bronie, które wypełniały nasz arsenał na przełomie 2017 i 2018 roku.

O sukcesie Fortnite OG można powiedzieć bardzo wiele, ale najlepiej zrobią to same liczby i statystyki. Premiera nowości odbiła się tak szerokim echem, że w pierwszy weekend listopada do gry zalogowało się w szczycie ponad 6 milionów graczy, co jest prawdopodobnie rekordowym wynikiem w historii tego tytułu. W drugi dzień od debiutu w sieci pojawiła się informacja, że Fortnite dotarł do 44 milionów unikalnych graczy.

Reklama

W sieci pojawiła się już cała masa komentarzy ze strony graczy, którzy chętnie zostawiliby Fortnite OG jako stały i grywalny tryb. Podzielają to też słynni streamerzy m.in. "TimTheTatman", amerykański twórca, który na jednej ze swojej transmisji wyznał, że klasyczny tryb przywodzi mu na myśl najlepsze lata Fortnite’a.

Nie do końca jednak wiadomo, jakby to miało wszystko wyglądać. Epic Games słynie z tego, że lubi implementować częste zmiany do swojej słynnej produkcji. Bieżące aktualizacje pojawiają się niemal co kilka dni, a duże sezonowe update’y trafiają do gry także regularnie.

Być może jakimś wyjściem z tej sytuacji jest zostawienie Fortnite OG w takim stylu jak teraz, bez zbytniej ingerencji w tryb?

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy