Reklama

Fortnite: Epic Games już wkrótce doda dwa nowe przedmioty do gry!

Fortnite: Battle Royale w ostatnich dniach przeżywa istny renesans. Od wprowadzenia rozdziału OG, do gry wróciła ogromna rzesza graczy. Okazuje się, że wkrótce mapa ulegnie pewnym zmianom. Będzie to wiązało się także z dodaniem nowych środków lokomocji na teren rozgrywki. Dwa z nich są już znane.

Fortnite OG oczarował graczy

Najnowszy rozdział gry - Fortnite OG cieszy się nieprawdopodobną popularnością. W ubiegłą sobotę do gry zalogowało się ponad 44 miliony graczy, co jest rekordem w historii istnienia tej produkcji od sześciu lat. Podobnie jest z peakiem aktywnych użytkowników. Tutaj liczba ta wyniosła ponad 6 milionów graczy jednocześnie na serwerach na całym świecie. Liczby te pokazują, że powrót do przeszłości, jaki nam zafundowali twórcy z Epic Games przyjął się nieprawdopodobnie dobrze.

Reklama

Fani w mediach społecznościowych apelują do deweloperów, by ten rozdział został oddzielnym trybem, w który będzie można grać jeszcze przez miesiące. Jak na razie Epic Games nie odniosło się w tej sprawie i nie wiadomo, czy studio zgodzi się z apelami graczy. Wiemy jednak, że wkrótce do gry zostanie wdrożona mapa z szóstego sezonu. W związku z tym zmienią się pewne elementy na polu gry oraz zostaną dodane przedmioty. O jakich mowa?

Nowe pojazdy wkrótce trafią na mapę

Jeden z leakerów zajmujących się głównie Fortnite: Battle Royale - znany infuencer pod pseudonimem "Shiina" poinformował o tym, że za niespełna 24 godziny do gry trafią dwa ciekawe przedmioty. Mowa o deskolotkach oraz quadzie, który ma silnik odrzutowy i można nim przemieszczać się po mapie w powietrzu. Inspiracji tego pierwszego przedmiotu można szukać w słynnym filmie "Powrót do przyszłości", gdzie twórcy przewidywali, że kilkadziesiąt lat później ludzie będą latali na deskolotkach.

Przedmiot z Fortnite’a bardzo mocno przypomina je swoim wyglądem oraz funkcjonalnością. Natomiast Quadcrasher to quad, który z przodu ma zamontowany pług i jest wspomagany silnikiem odrzutowym, dzięki któremu można się wzbijać ponad ziemię. Wielu graczy w mediach społecznościowych wyraża pewne obawy odnośnie dodania kolejnych ułatwień w poruszaniu się na mapie, lecz zmiany te wydają się być nieuchronne.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy