Reklama

Gwiazda YouTube'a wkrótce przyjedzie do Polski!

Jake Paul jest bez wątpienia jednym z największych twórców internetowych na świecie. Youtuber w mediach społecznościowych jest obserwowany przez dziesiątki milionów użytkowników. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce będzie można go zobaczyć w Polsce. Przyjedzie na jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce w ostatnich latach.

Paul łączy boks z YouTubem

Youtuber Jake Paul w ostatnich latach robi wielką karierę pięściarską. Ma już w swoim dorobku już siedem wygranych walk i to nie z przypadkowymi zawodnikami. Z amerykańskim youtuberem biły się tak znane gwiazdy federacji UFC (największa federacja MMA na świecie), jak Ben Askren, Tyron Woodley (pokonany dwukrotnie) czy Anderson Silva. Kilkanaście dni temu, 5 sierpnia stoczył walkę z legendą UFC - Natem Diazem i jego również pokonał - tym razem jednogłośną decyzją sędziów na punkty.

Reklama

Nie zmienia to faktu, że mający ponad 20 milionów subskrypcji na YouTube twórca, nadal aktywnie działa w sieci, publikując bardzo regularnie kolejne treści. Wiele z nich dotyczy walk bokserskich oraz etapów przygotowań do tych starć, ale nie tylko... Gdy wybuchła agresja zbrojna Rosji przeciwko Ukrainie, Paul wręcz natychmiastowo skomentował konflikt, okazując solidarność z atakowaną Ukrainą. 

Na tym niestety się nie zakończyło, a kolejny ruch był bardzo kontrowersyjny. Otóż Paul ogłosił na swoim Twitterze pojedynek z....Vladimirem Putinem. Do sprawy włączył się także brat, Logan, który stwierdził, że po tej walce Putin trafiłby do szpitala. Żart wywołał sporo zamieszania w sieci, ale nie zniknął z przestrzeni internetowej. Wpis zebrał prawie 25 tysięcy polubień.

Teraz okazuje się, że Paula będzie można zobaczyć już wkrótce w naszym kraju. Przyjedzie na wielkie wydarzenie sportowe, które odbędzie się we Wrocławiu.

Jake Paul wkrótce w Polsce

Mowa o gali bokserskiej, na której wydarzeniem wieczoru będzie walka Oleksandra Usyka z Danielem Dubois w wadze ciężkiej. Pięściarze zawalczą o pasy mistrzowskie wagi ciężkiej: WBA, WBO i IBF, więc pojedynek będzie niezwykle prestiżowy. Usyk jest aktualnie uznawany za jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej, a eksperci doceniają pięściarza za niezwykłą wszechstronność.

Jake Paul ma przyjechać, by zobaczyć pojedynek na wrocławskiej Arenie Tarczyński na zaproszenie samego Usyka. O sprawie poinformował Przemysław Garczarczyk - polski dziennikarz bokserski mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych. Dla fanów youtubera z naszego kraju może być to jedyna okazja, by zdobyć autograf czy zrobić sobie wspólne zdjęcie z gwiazdorem. Gala z walką Usyk - Dubois odbędzie się już 26 sierpnia.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: YouTube | Jake Paul
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy