Reklama

Twitch: Dwie gwiazdy platformy zmierzą się w pojedynku bokserskim?

​Internetowe dramy to aktualnie część kultury w sieci. Kłótnie pomiędzy znanymi influencerami często w obecnych czasach kończą się pojedynkami w ringu czy oktagonie. Taki finał konfliktu może być również w Stanach Zjednoczonych. Spór mają dwie znane streamerki z Twitcha.

Freak fighty biją rekordy popularności

Wielu mogłoby zadać sobie na początku pytanie. Czym są freak fighty? To walki bokserskie czy innych rodzajów sztuk walki, pomiędzy zawodnikami, którzy dotychczas nie mieli wiele wspólnego z tym sportem.

Od kilku lat za granicą oraz naszym kraju panuje moda na tego typu pojedynki. W Polsce na rynku istnieją trzy bardzo popularne organizacje freak fightowe - FAME MMA, High League oraz PRIME MMA.

Jednak modę na tego typu potyczki nad Wisłą rozpropagowała organizacja KSW - w stu procentach sportowa.  Poza granicami naszego kraju w głośnych tego typu starciach występowali chociażby bracia Logan oraz Jake Paul. Ten pierwszy pojedynkował się nawet z samym Floydem Mayweatherem Jr. Ostatnio głośno było o kolejnym międzynarodowym evencie.

Reklama

Hiszpański streamer "Ibai" zorganizował kolejną już galę bokserską. Gwiazdą najbliższego wydarzenia ma być Kaitlyn "Amouranth" Siragusa. Przeciwniczką Amerykanki będzie rodaczka "Ibaia" -  Maite Carrillo, znana szerzej jako “Mayichi". Siragusa teraz została jednak wyzwana na pojedynek przez inną znaną influencerkę.

Wielki pojedynek dwóch influencerek?

Mowa o Adrianie Chechik, która dawniej słynęła głównie z tworzenia contentu dla dorosłych użytkowników internetu. Teraz od dłuższego czasu znana jest również jako streamerka gier wideo oraz kategorii "Rozmowy" na Twitch.tv.

Chechik ma głośny w sieci konflikt z Amouranth. Ta druga postanowiła, że wyzwie swoją internetową rywalkę na pojedynek bokserski. Drama miałaby być wyjaśniona na jednej z gali freak fightowych.

Taka walka zapewne miałaby ogromną oglądalność w sieci. Jak na razie nie wiadomo, czy któryś z organizatorów takich wydarzeń zdecyduje się na doprowadzenie jej do rzeczywistości. Zapewne obie kobiety chciałyby ogromnej gaży za stoczenie tak hitowego pojedynku.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Amouranth
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy