Reklama

Netflix pokazał zwiastun kontynuacji Arcane! Będzie kolejnym hitem?

Bez wątpienia Arcane to jeden z najlepiej ocenianych seriali w ostatnich latach. Produkcja, która powstała na podstawie gry League of Legends stała się wielkim hitem niespełna trzy lata temu. Teraz powraca w drugim sezonie. Kiedy będzie on miał swoją premierę?

Arcane zachwyciło widzów na całym świecie

Na początku listopada 2021 roku światową premierę miał serial Arcane na platformie Netflix. Produkcja przy współpracy ze studiem Riot Games (producent League of Legends) z miejsca stała się jednym z najlepiej ocenianych anime ostatnich lat. Serial z fabułą zaczerpniętą z popularnego LoL-a na prestiżowych serwisach zebrał fantastyczne oceny. Można śmiało stwierdzić, że końcówka 2021 roku należała właśnie do Arcane. Serial jednak po drodze spotkał się z kilkoma komplikacjami.

Reklama

Otóż początkowo Arcane miało pojawić się na dziesięciolecie League of Legends w 2019 roku. Pandemia koronawirusa jednak skutecznie wstrzymała premierę. Przez cały 2020 twórcy nie wypuścili serialu i stało się to dopiero w końcówce kolejnego roku. Do dzisiaj fani chętnie wracają do tej produkcji. Uchodzi on także za inspirację dla cosplayerów, którzy tworzą stroje postaci, jak chociażby Jinx z serialu.

Od kilku miesięcy wiadome było, że kontynuacja Arcane nastąpi i twórcy Netflixa już działają nad tym projektem. Teraz po raz pierwszy zdecydowano się pokazać zwiastun animacji. Czy znów będzie to hit?

Nadchodzi 2. sezon Arcane. Pokazano zwiastun

Arcane ma to do siebie, że pomimo, iż jest oparte na uniwersum znanym z gry Riot Games - League of Legends, to nie jest konieczna znajomość produkcji z gatunku MMO. Jest to znaczne ułatwienie dla tych, którzy chcą zaznajomić się z serialem, nie grając wcześniej w popularnego LoL-a. Po tym, jak serial w 2021 roku podbił rynek, drugi sezon Arcane wydawał się być nieunikniony. Niestety przez długi czas nie znaliśmy dokładnej daty jego premiery. Teraz Netflix ujawnia nam znacznie więcej wiadomości.

Na trwającym ponad półtorej minuty zwiastunie, widzimy emocjonujące fragmenty drugiego sezonu ze znanymi już nam bohaterami. W głównej mierze są to postacie, które mamy do wyboru w League of Legends. Głównymi postaciami prawdopodobnie będą Jinx, VI oraz Warwick. Pokazany zwiastun wzbudził mnóstwo entuzjazmu wśród widzów, co można przeczytać w wielu komentarzach pod filmem.

Twórcy w opisie poinformowali, że drugi sezon będzie jednocześnie ostatnim dla Arcane. Dokładna data jego premiery na razie nie jest znana, wiemy tylko, że odbędzie się ona w listopadzie tego roku.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Arcane | Netflix | League of Legends
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy