Reklama

Niebawem ogłoszone zostanie EA Sports FC 25? W sieci pojawiło się logo gry

EA Sports FC, czyli dawna seria FIFA to gra każdego roku oczekiwana przez fanów futbolu. Wakacje to okres, w którym zawsze ogłaszana jest kontynuacja serii i ujawniane są na jej temat bardziej szczegółowe informacje. W mediach społecznościowych wyciekła prawdopodobna oficjalna grafika związana z nadchodzącą produkcją. Czy to zwiastuje rychłe ogłoszenie premiery EA Sports FC 25?

Gracze oczekują nowej edycji EA Sports FC

Jak co roku, fani piłki nożnej czekają na nową odsłonę gry od EA Sports. Przez wiele lat była to seria o nazwie FIFA, a od ubiegłego roku jest to EA Sports FC. Rebranding jednak niewiele zmienił w samej grze i można śmiało stwierdzić, że jest to po prostu kontynuacja serii trwającej od 1993 roku, tylko pod inną nazwą. Oprawa graficzna czy tryby nie uległy wielkim zmianom. Choć produkcja ma swoje wady, to każdego roku sprzedaje się miliony kopii i egzemplarzy fizycznych najsłynniejszej gry wideo o tematyce piłkarskiej.

Reklama

Od premiery poprzedniej części minął już niemal rok, a studio mające siedzibę w Kanadzie, jak na razie nie ogłosiło premiery kontynuacji. Zapewne taka wiadomość pojawi się, choć na razie nie wiadomo, kiedy. Wiele wskazuje na to, że może to nastąpić już wkrótce. Jeden z profili zajmujących się przeciekami gier na konsolę PlayStation opublikował bardzo interesujące treści. Może to wskazywać na rychłe oficjalne ogłoszenia.

Znany leaker ujawnił logo EA Sports FC 25

Od kilku tygodni w sieci, a konkretnie w mediach społecznościowych można przeczytać wiele spekulacji na temat zmian, jakie mają zostać poczynione w EA Sports FC 25. Mówi się m.in. o całkowitym przebudowaniu trybu Wirtualnych Klubów. Ponadto nowości mają zostać zaimplementowanie do trybu Ultimate Team, czyli tam, gdzie gracze spędzają najwięcej czasu w tej grze piłkarskiej. Jednak są to na razie bardzo nieoficjalne wieści, które nie znajdują potwierdzenia ani zaprzeczenia w oficjalnych przekazach EA Sports.

W środę w serwisie x.com (dawniej Twitter) na profilu SizePlaystation pojawiła się grafika związana z EA Sports FC 25. Przedstawia ona rzekome logo gry, która może być ogłoszona w najbliższych tygodniach czy nawet dniach. Warto dodać, że konto, z którego logotyp został ujawniony, już wcześniej zdobyło wiarygodność, publikując m.in. informacje o wersji demo gry Stellar Blade.

Zatem wiele wskazuje na to, że jest to prawdziwe logo, które zostanie zaprezentowane wkrótce przez EA Sports. Jako że mamy już lipiec, a gry piłkarskie od EA wychodzą na przełomie sierpnia i września, to można spodziewać się wkrótce oficjalnych informacji.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA SPORTS FC | Electronic Arts
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy