Reklama

Nowa aktualizacja Fortnite’a odpowiada na problemy społeczności competitive

​Drum Gun i The Baller wreszcie doczekały się nerfów.

Broń wprowadzona niedawno z powrotem do gry w wyniku jednego z wydarzeń na mapie battleroyale, dostała nerf zadawanych obrażeń. Zależnie od rzadkości, Drum Gun będzie teraz zadawał 22/23 punkty obrażeń w porównaniu do poprzednich 26/27.

Chociaż na pierwszy rzut oka te liczby nie wydają się wielką zmianą, zrobi to ogromną różnicę w time to kill. Drum Gun będzie musiał teraz trafić dziewięć pocisków w gracza z 200HP, żeby pozbawić go życia.

Ponadto nerf powinien również wpłynąć na obrażenia zadawane w budowle, co było równie mocną stroną Drum Guna. Broń będzie teraz niszczyć ściany wolniej, wpływając tym samym znacznie na jej efektywność w późniejszych etapach gry.

Reklama

Zmian doczekał się również The Baller. Nadużywana wręcz w late game piłka będzie teraz miała 150 życia. Pozwoli to wciąż używać jej na początku, do błyskawicznych rotacji, ale nie powinna być na tyle skuteczna w ostatnich kółkach.

Od wprowadzenia Ballera do gry regularnie widywaliśmy graczy siedzących w swoich piłkach w late game i czekających na kolejne kółka. Nerfy wydają się rozsądne. Zarówno Drum Gun jak i Baller wciąż powinny być silne, ale nie tak potężne, jak ostatnio.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy