Reklama

Reklama

Overwatch 2 – kolejne wydarzenie Blizzarda odbędzie się 16 czerwca

​Blizzard nie próżnuje. Ledwo zdążyliśmy zdobyć dostęp do zamkniętych beta testów Overwatcha 2, a przed nami już kolejny event. W połowie czerwca deweloperzy mają zdradzić swoje plany na dalszy rozwój gry.

Wszystko wskazuje na razie na to, że Overwatch 2 obronił oryginalną koncepcję Blizzarda. Nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować zapowiadanego lata temu elementu PvE, a już teraz gracze są zadowoleni z progresu poczynionego przez Blizzard.

Bardzo szybko w zapomnienie poszła główna obawa fanów gier wideo. Przed premierą było wiele głosów, że jest to zwykły "skok na kasę" i będzie to ta sama gra, o której większość świata zdążyła już zapomnieć. Wprowadzono jednak na tyle dużo zmian i usprawnień względem jedynki, że część argumentów pesymistów zniknęła.

Reklama

Blizzard był również bardzo otwarty w komunikacji od momentu rozpoczęcia otwartej bety. Deweloperzy adresowali feedback graczy i dostaliśmy już jeden, bardzo obszerny patch, który wprowadził kilka znaczących zmian.

Ostatnie ogłoszenie Blizzarda jest doskonałym przykładem na to, że twórcy planują utrzymywać regularny kontakt ze społecznością. Już 16 czerwca ma odbyć się kolejne wydarzenie, podczas którego poznamy plany dalszego rozwoju gry przez deweloperów. Na razie nie wiemy niestety, co dokładnie przyjdzie nam zobaczyć podczas tego eventu. Na pewno dowiemy się jednak, kiedy odbędzie się kolejna beta trybu PvP.

Najlepsze tematy