Reklama

Reklama

Overwatch 2 – Blizzard zdradza planowane zmiany po pierwszym tygodniu bety

​Prace nad Overwatchem 2 trwają już oczywiście od dłuższego czasu. Teraz Blizzard otworzył jednak swoją produkcję na znacznie większą grupę graczy, która jest skłonna do przedstawiania swoich opinii na temat gry. Już niedługo w oparciu o feedback zostaną wprowadzone pierwsze zmiany.

Bardzo długo czekaliśmy na nowe informacje o Ovewatchu 2. Kiedy wreszcie jednak nadeszły, Blizzard był gotowy nie tylko pochwalić się kolejnym fragmentami rozgrywki, ale również zaoferować graczom możliwość przetestowania sequela na własnej skórze.

Zagorzali fani popularnego shootera spędzają aktualnie każde wolne chwile w grze, dzieląc się feedbackiem ze społecznością i poznając kolejne różnice między jedynką a dwójką.

Reklama

Od rozpoczęcia beta testów minął już tydzień. Z tej okazji na blogu Overwatcha pojawił się obszerny wpis zapowiadający plany deweloperów względem reszty bety.

Blizzard jasno dał do zrozumienia, że uważnie analizuje feedback graczy i będzie dokonywał zmian w oparciu o zdobyte informacje. Pierwsze tego efekty mamy zobaczyć już w przyszłym tygodniu.

Największym wydarzeniem będzie bez wątpienia patch balansujący postaci. Według Blizzarda większość bohaterów jest teraz grywalna, co potwierdzają statystyki z bety.

W pierwszym tygodniu gracze będą jednak skłonni sprawdzić każdą postać, żeby zobaczyć wprowadzone zmiany i przetestować jej siłę. Meta zacznie formować się prawdopodobnie dopiero w przyszłym tygodniu albo nawet później.

Blizzard zapowiedział również spore zmiany do supportów. Jedną z najpopularniejszych opinii po pierwszym tygodniu był fakt, że tanki i DPS-y odczuwają dużo więcej świeżości w grze.

Deweloperzy planują nie tylko dodawać nowe supporty do gry, żeby zapewnić graczom więcej różnorodności, ale również odświeżyć niektórych istniejących bohaterów o nowe umiejętności.

Najlepsze tematy