Reklama

Reklama

PUBG Mobile zapowiada crossover z Warframe

​Sytuacja na rynku gier mobilnych robi się coraz ciekawsza. PUBG Mobile idzie drogą Fortnite’a i ogłasza kolejny crossover. Tym razem popularna produkcja mobilna podjęła współpracę z Warframe, sci-fi shooterem.

PUBG Mobile ma już na swoim koncie kilka wyjątkowych eventów. Deweloperzy pokazali, że nie boją się współpracy z grami, które na pierwszy rzut oka nie pasują do świata PUBG. Mogło się tak wydawać przy okazji chociażby Resident Evil, ale po mapie zaczęły latać zombie, do gry trafiło kilka ciekawych aktywności i gracze byli zadowoleni.

Dowiedzieliśmy się właśnie o kolejnym crossoverze, który trafi do PUBG Mobile. Tym razem będzie to Warframe, popularny science-fiction multiplayer shooter oparty przede wszystkim na grze PvE. Spotykają się więc bardzo różne gry, które mimo wszystko wspólnie mogą zrobić kilka bardzo ciekawych rzeczy.

Reklama

Najbardziej oczywistym efektem tej współpracy będą nowe skiny w sklepie PUBG Mobile. Może będzie to jakiś hełm, broń melee albo nawet jeden z frame’ów przeniesiony prosto na ekrany gry mobilnej. Jest to również świetna okazja na promocję dla Warframe’a. Digital Extremes zebrało bardzo dużą i aktywną społeczność wokół swojej gry, ale otwarcie się na graczy mobilnych może przynieść spore korzyści.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy