Reklama

Rainbow Six: SKILLSTARS wygrywa starcie na szczycie kolejki Polish Cup 2022

​10. kolejka Polish Cup 2022 w Rainbow Six: Siege dostarczyła kibicom wielu emocji i ciekawych rozstrzygnięć. Nie zabrakło niespodzianek i wartych uwagi potyczek. Zapraszamy do podsumowania tej serii spotkań.

Dziesiątą kolejkę otworzyło starcie formacji YŚ z PACT-em. Faworytem byli ci drudzy, którzy pozostawali w walce o udział w rundzie pucharowej Polish Cup. natomiast jest jedną ze słabszych drużyn sezonu i tak naprawdę nie ma wielkich szans na wielki wynik. Pojedynek na Chalet był niezwykle emocjonujący.

na początku miało inicjatywę po swojej strony. Drużyna ta prowadziła po sześciu rundach 4:2. Później jednak PACT odwrócił losy i doprowadził do wyrównania. Dogrywka należała do i to niespodziewanie zawodnicy tej formacji wygrali 8:7, zgarniając dwa punkty. PACT mocno utrudnił sobie kwestię awansu do najlepszej czwórki.

Reklama

Niestety mecz ESCY Gaming z Anonymo Esports już nie dostarczył nam tak wielkich emocji. Lider tabeli od początku dominował na mapie Oregon. Anonymo nie dawało najmniejszych szans przeciwnikom reprezentującym ESCĘ Gaming. Wynik 7:2 mówi sam o sobie. W tej chwili jest to drużyna nie do zatrzymania.

Pojedynek Kjell's Disciples z SKILLSTARS.pro był szlagierem kolejki i zawodnicy obu drużyn nie zawiedli kibiców. Pojedynek był bardzo wyrównany i stał na wysokim poziomie esportowym. Po sześciu rundach na tablicy widniał remis 3:3. Później działo się bardzo dużo. Wyższy bieg włączyło SKILLSTARS. Dołożyło cztery rundy, tracąc dwie i to oni zwyciężyli ostatecznie 7:5.

PGE Turów Zgorzelec to zdecydowanie najgorsza drużyna Polish Cup 2022 i niestety w każdym kolejnym meczu jest to widoczne. Tym razem Invicta Gaming na Kafe Dostoyevsky rozbiła tę ekipę. Niestety klęska turowian aż 1:7 nie jest czymś specjalnie zaskakującym.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy