Reklama

Reklama

Twitch.tv: "Amouranth" inwestuje większe pieniądze w Google

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa coraz mocniej rozwija sieć swoich inwestycji. Gwiazda Twitcha i serwisów dla dorosłych co kilka tygodni pozyskuje nowe firmy, przedsiębiorstwa, akcje giełdowe. Teraz poszerzyła swoją inwestycję w Google’a.

Kontrowersyjna streamerka coraz bardziej może się kojarzyć z biznesem niż z działalnością w sieci. Nie może to jednak dziwić. Mimo iż Siragusa zajmuje się streamingiem na Twitchu i posiada na tej platformie ogromną rzeszę widzów, to coraz głośniej słychać o jej nowych pomysłach na rozwój swojego majątku, który już sięga milionów dolarów.

Zaczęło się dosyć niewinnie. Kobieta postanowiła zakupić stację benzynową, jeden z oddziałów sklepu sieci 7-Eleven czy stadninę koni. Ponadto "Amouranth" wykupiła akcje Facebooka, na których całkiem niedawno straciła ogromne pieniądze.

Reklama

To jednak nie odstraszyło Amerykanki od poczynania dalszych inwestycji w branżę internetową. Kontrowersyjna gwiazda internetu niedawno zainwestowała bagatela 2 miliony dolarów w akcje Google’a. Wszystko wskazuje na to, że ten sposób ulokowania finansów może być strzałem w dziesiątkę.

Potentat z Doliny Krzemowej regularnie rozwija swoje gałęzi biznesowe, pochłaniając nowe witryny. Do spółki należą tak znane marki jak m.in. YouTube, Picasa czy też słynna poczta elektroniczna Gmail. Okazuje się, że w orbicie zainteresowań "Amouranth" jest pierwsza z wymienionych wyżej usług - YouTube.

Kobieta dołożyła do posiadanych przez siebie już wcześniej akcji pakiet YouTube’a, Odbyło się to za pośrednictwem firmy Alphabet - spółki macierzystej Google’a. Amerykańska gwiazda jest teraz posiadaczką akcji przedsiębiorstw od Google’a za łącznie 5 milionów dolarów.

Wiele wskazuje na to, że "Amouranth" bardzo mocno zarobi na wykonanych przez siebie ruchach. Jednak w aktualnej sytuacji nie można być niczego pewnym. Agresja Rosji na Ukrainę, na temat której często wypowiada się prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden może wpłynąć również na stan amerykańskiej giełdy.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL