Reklama

Skórka w Fortnite z okazji premiery Samsunga

Epic Games szeroko współpracuje z producentem sprzętu elektronicznego Samsung. Na mocy tej kooperacji amerykańskie studio przygotowało nagrodę dla graczy swojego tytułu. W dzień premiery telefonów Galaxy S11/Galaxy S20 społeczność battle royale’a otrzyma upominki.

Częste współprace "Epickich"

Studio ze Stanów Zjednoczonych jest znane od lat graczom między innymi za stworzenie silnika do legendarnej serii Unreal. Po wielu latach powrócili z Fortnitem, który nie był na początku ciepło przyjęty i miał zostać grą single player. Dopiero w 2017 roku nastał wielki wybuch popularności. W ciągu kilku dni w Fortnite: Battle Royale zaczęło grać miliony graczy. Na fali wielkiej rozpoznawalności, Epic Games otwierało sobie drzwi do bardzo nietypowych współprac.

Od tego czasu ze studiem współpracowały tak wielkie marki jak Marvel Studios, The Walt Disney Company, DJ Marshmello czy Jordan - producent butów sygnowanych nazwiskiem słynnego koszykarza Michaela Jordana. Od pewnego czasu do partnerów należy również koreański potentat produkcji sprzętu elektronicznego - Samsung.

Reklama

Bardzo niestereotypowe podejście do rozwijania marki gry przykuło uwagę mediów i graczy. Żaden producent wcześniej nie decydował się promować swojego produktu na tak szerokich i odmiennych od siebie sektorach. Teraz kolej na następny biznes. Zyskają na tym gracze.

Prezenty na premierę Samsunga

Na dzisiaj, czyli 11 lutego, koncern Samsung zapowiedział premierę Samsunga Galaxy S20. Jest to koreański flagowiec, który musi się mierzyć z ogromną konkurencją na rynku smartfonów. Dlatego też azjatycki potentat zdecydował się na promocję wśród graczy. Z okazji premiery Epic Games ma posiadaczom smartfonów tej firmy podarować prezenty.

O jakich upominkach mowa? Na razie oficjalnie nie wiadomo. Jednak wiele wskazuje na to, że na kontach graczy posiadających Samsunga pojawi się unikalna skórka. Specjaliści od szukania przecieków spekulują, że będzie ona miała nazwę "Iris".

Sprawa jest interesująca, gdyż na portalach społecznościowych nie ma do tej pory żadnych komunikatów związanych z ewentualnym upominkiem. Pozwalają w to wierzyć jedynie przecieki, które w przypadku Fortnite’a bardzo często mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Do tej pory użytkownicy Fortnite’a mogli się cieszyć skórką, kilofem i plecakiem o nazwie Galaxy. Był to oczywiście efekt wspominanej współpracy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy