Reklama

Aktualizacja Fortnite. Twórcy dodali broń

Tradycyjna, wtorkowa aktualizacja Fortnite: Battle Royale niesie za sobą wiele zmian. Największą z nich jest dodanie nowej broni.

Epic Games regularnie, bo średnio dwa razy w tygodniu aktualizuje swoje najbardziej znane "dziecko" czyli grę Fortnite. Tym razem nowy patch zajmuje aż 1,80 GB. Największą zmianą jest dodanie nowego przedmiotu. Jest nim nowa broń - strzelba pompka. Według założeń twórców będzie to najsilniejsza z broni na krótki dystans.

Studio odpowiedzialne za Fortnite informuje, że "pompka" będzie zadawała od 105 do 110 obrażeń w ciało. Oznacza to, że "headshot" będzie likwidował po jednym strzale, gdyż wartość obrażeń w głowie jest podwojona w stosunku do reszty ciała. Będzie to jedyna broń z całej dostępnej oferty, która jest tak skuteczna w bezpośrednim pojedynku z rywalem.

Reklama

Inną, dość istotną zmianą jest dodanie nowego trybu. "Naparzanka", jak ją nazwali twórcy, polega na starciu dwóch drużyn złożonych z 20 członków. Gracze będą odradzać się 5 sekund po likwidacji, a wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza zaliczy sto fragów.  Wydaje się, że graczy czeka świetna zabawa z nowym trybem, który jest nastawiony na bardzo ofensywny styl gry.

Ponadto wdrożono wiele poprawek istniejących błędów, nowy turniej o nazwie "Laboratorium" wbudowany w grze, czy zwiększono wysokość eksplozji dynamitu.

Zmiany nastąpiły również w trybie "Ratowanie Świata". Dodano między innymi nowe zadania w misji "Dolina Samotności część 2". 

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite: Battle Royale | gry | esport
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy