Reklama

Reklama

DreamHack Open Atlanta nie dla AGO

AGO Esports przegrało w ćwierćfinale z niemieckim PANTHERS 0:2 i w konsekwencji zostało wyeliminowane z kwalifikacji do DreamHack Open w Atlancie.

Spotkanie na Overpass lepiej rozpoczęło się dla polskiej formacji. AGO Esports przeważało w pierwszej połowie. Efektem tego było prowadzenie Polaków 9:6 po stronie antyterrorystów. Taka przewaga na tej mapie nie dawała jednak całkowitego komfortu "Jastrzębiom".

Niemiecka drużyna w drugiej połowie zanotowała świetny powrót do korzystnego wyniku. "Pantery" wygrały aż dziewięć rund z rzędu, doprowadzając do wyniku 15:9 na swoją korzyść. "Jastrzębie" walczyły, ale to jednak Niemcy zdołali wygrać tę mapę 16:12.

Dużo bardziej wyrównana była druga mapa - Train. AGO Esports totalnie rozniosło rywali w pierwszej połowie po stronie terro, wygrywając aż 13:2. Patrząc na to, że jest to mapa łatwiejsza dla antyterrorystów, to mogliśmy być niemal pewni, że dojdzie do trzeciej rozgrywki.

Reklama

Waleczni rywale Polaków jednak zdołali się podnieść w fantastycznym stylu i doprowadzili do dogrywki przy wyniku 15:15. W dogrywce to PANTHERS okazało się lepsze i wynikiem 19:16 pokonali AGO Esports. 

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy