Reklama

Reklama

dycha poza ARCY

Drużyna ARCY będzie musiała znaleźć piątego zawodnika do swojego zespołu. Z drużyną postanowił pożegnać się Paweł „dycha” Dycha.

"dycha" uważany jest za jeden z największych polskich talentów w CS:GO. To właśnie jego nieprzeciętne umiejętności sprawiły, iż zespół z Wiktorem "TaZem" Wojtasem na czele nie chciał testować innych zawodników. Oficjalnie Dycha został pełnoprawnym członkiem formacji na początku 2019 roku.

Zawodnik przeszedł z drużyną różne momenty. Wśród nich były te dobre jak udany udział w ESL Pro League Season 9, czy też zdobycie mistrzostwa Polski. Formacja ma za sobą również gorsze okresy zarówno od strony sportowej, jak i dotyczące pracodawców. Podopieczni Mariusza "Loorda" Cybulskiego zdążyli w tym roku znaleźć się w dwóch organizacjach, z którymi z różnych przyczyn żegnali się po zaledwie kilku miesiącach współpracy.

Reklama

Obecnie ARCY jest w trakcie poszukiwań nowej organizacji. Inną ścieżką postanowił jednak pójść "dycha", odchodząc z zespołu. Jako powód odejścia zawodnik zaznaczył, iż chce on dalej się rozwijać. Od teraz 22-latek skupi się na grze w FPL-u, licząc na nowe oferty pracy.

Z drugiej strony nie wiadomo, kto zastąpi Dychę w drużynie "TaZa". Niektórzy sugerują, iż odejście młodego zawodnika jest początkiem kolejnych dużych przetasowań pomiędzy polskimi organizacjami.


ESPORTER

Reklama