Reklama

Fnatic ogłosiło współpracę z producentem smartfonów

Jedna z najbardziej znanych organizacji esportowych na świecie – fnatic ogłosiło partnerstwo z chińską firmą OnePlus. Oba podmioty zachowują wzajemny kontakt od 2017 roku.

Fnatic, jako czołowa organizacja na świecie przyciąga wielu partnerów i firm, które chętnie podejmują współpracę. Na trykotach zawodników obecny jest znany producent napojów energetycznych - Monster Energy czy AMD - czołowy światowy producent procesorów CPU. Sukcesy fnatic na wielu płaszczyznach esportowego świata skłaniają kolejne wielkie firmy do współpracy. Najnowszym partnerem brytyjskiej firmy jest OnePlus - chiński producent smartfonów.

Umowa została ogłoszona podczas streamu na żywo z Legends in Action Live. Zaprezentowane logo firmy znajduje się na przodzie oraz na środku trykotów drużyn fnatic.  Wcześniej w tym miejscu było zaprezentowane logo organizacji. Na tę chwilę nie znamy szczegółów porozumienia pomiędzy dwoma podmiotami. Prawdopodobnie wizerunek zawodników fnatic zostanie użyty w kampanii reklamowej smartfonów OnePlus. Marka do tej pory nie była znana w Europie i być może jest to pierwszy krok do podbijania rynku Starego Kontynentu przez chiński koncern. 

Reklama

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy