LDLC nie dało szans Virtus.pro

Virtus.pro uległo LDLC 0:2 w dwóch spotkaniach w ramach ligi ECS Season 6. Mecze odbyły się na mapach Mirage oraz Nuke.

Obie mapy pojedynków LDLC - Virtus.pro w ramach ligi ECS były jednostronne na korzyść francuskiej formacji. Pojedynek na Mirage od samego początku był zdominowany przez LDLC. Pomimo, że w drugiej połowie Polacy odrabiali straty, to mapa zakończyła się porażką polskiej formacji 8:16. Virtusi mogli doprowadzić do wyrównania stanu spotkania na lubianym przez nich Nuke’u.

Niestety z pozoru optymistyczna dla Polaków lokacja okazała się jeszcze większą klapą. Na półmetku tego starcia Virtusi już przegrywali 3:12 i kompletnie nic nie wskazywało na to, że losy meczu mogą jeszcze się odwrócić. Cztery rundy w drugiej połowie to było zdecydowanie za mało, by myśleć o odrobieniu strat. Jednostronna mapa zakończyła się rezultatem 16:6 dla LDLC i to oni zdobywają komplet punktów w starciu z Virtus.pro.

Virtus.pro - LDLC 0:2