Na’Vi pierwszym finalistą Epicenter

Natus Vincere bez większych kłopotów pokonało 2:0 AVANGAR w pierwszym półfinale Epicenter 2018. Rywalem Na'Vi w wielkim finale będzie zwycięzca pojedynku FaZe Clan - Team Liquid.

Rozgrywka na Dust2 była pod kontrolą ukraińskiej organizacji. Grający po stronie antyterrorystów zawodnicy drużyny Natus Vincere prowadzili po pierwszej połowie z AVANGAR 9:6. Jak zawsze świetną formą błyszczał "s1mple", który prowadził swoją drużynę do zwycięstwa.

W drugiej połowie Na’Vi kontynuowało swoją dobrą grę na Dust2. Nie dawali rozwinąć skrzydeł przeciwnikom z Kazachstanu. Ostatecznie mapa zakończyła się zwycięstwem ukraińsko-rosyjskiej drużyny wynikiem 16:11.

Bardzo podobny przebieg miała mapa Train. Ponownie Natus Vincere lepiej rozpoczęło potyczkę, prowadząc do zamiany stron także 9:6. AVANGAR w drugiej połowie przegrało jednak kluczową rundę pistoletową i był to gwóźdź do trumny kazachskiej ekipy. Kazachowie zdobyli jeszcze pięć rund z rzędu, ale było to za mało, by wygrać mapę. Train zakończył się rezultatem 16:12 dla Natus Vincere i to oni zagrają w wielkim finale Epicenter 2018.

Natus Vincere - AVANGAR 2:0