Poznaliśmy czterech uczestników DreamHack Masters w Marsylii!

​Poznaliśmy cztery nowe ekipy, które otrzymały zaproszenie na DreamHack Masters w Marsylii. Wśród nich znalazł się między innymi finalista IEM Katowice 2018 - FaZe Clan.

Na liście czterech kolejnych zaproszonych drużyn są po dwie ekipy z Europy i Ameryki Północnej. Przedstawicielami Starego Kontynentu są FaZe Clan oraz Natus Vincere.

Obie te ekipy znajdują się w odmiennej dyspozycji. FaZe należy do grona faworytów każdego turnieju, w jakim bierze udział.  Wystąpili w dwóch wielkich finałach w 2018 roku, co uplasowało tę drużynę na pierwszym miejscu w rankingu HLTV.org.

Z kolei ukraińska formacja NaVi przeżywa spory kryzys. Co prawda, Vincere zajęło drugie miejsce podczas dobrze obsadzonego StarSeries i-League w Kijowie, lecz nie wiadomo na ile ta dyspozycja się utrzyma.

Kolejne dwie drużyny pochodzą ze strefy Północno-Amerykańskiej. Zarówno Cloud9 jak i Team Liquid znajdują się aktualnie w bardzo dobrej dyspozycji. Dość powiedzieć, że C9 zwyciężyło ELEAGUE Major w Bostonie, a Team Liquid okazał się najlepszy podczas cs_summit2.

Uczestnictwo tych drużyn z całą pewnością podniesie poziom francuskiego turnieju.

Turniej w Marsylii rozpocznie się 18 kwietnia i potrwa cztery dni. Zwycięzca rozgrywek zgarnie bagatela 100 tysięcy dolarów.