Reklama

Team Kinguin jedzie na Minor w Londynie!

Team Kinguin rozprawił się z duńsko-niemiecką formacją Sprout 2:1 i dzięki temu pojedzie na Minora, który da znacznie przybliży drogę do Majora w Londynie!

Team Kinguin rozprawił się z duńsko-niemiecką formacją Sprout 2:1 i dzięki temu pojedzie na Minora, który da znacznie przybliży drogę do Majora w Londynie!

Overpass wybrany przez polską formację od początku bardzo optymistycznie przebiegał dla graczy z naszego kraju. Byli oni lepsi po trudniejszej stronie terro, którą wygrali 9:6. Najlepiej fragującym zawodnikiem był Jacek "MINISE" Jeziak, który nie zawodził ze snajperki

Druga część Overpassa to był już jednostronny koncert "Pingwinów". Ekipa Wiktora "TaZ" Wojtasa oddała jedynie dwie rundy i ostatecznie zwyciężyła 16:8.

Ekipa Sprout lepiej rozpoczęła Traina, gdzie wygrała pistoletówkę na rozpoczęcie i dotrzymywała kroku Polakom, grając po atakującej stronie. Pierwsza połowa zakończyła się jednak zwycięstwem Teamu Kinguin 8:7. Był to jednak niezbyt korzystny dla podopiecznych "Loorda".

Reklama

Przewidywania sprawdziły się i KGN nie potrafiło doścignąć rywala. Co prawda wygrali rundę pistoletową na otwarcie drugiej części, lecz było to zdecydowanie za mało. Duńsko-niemiecka formacja Sprout koncertowo zagrała po stronie antyterrorystów i ostatecznie pokonała naszą drużynę 16:11.

Decydującą lokacją był Nuke. Zawodnicy Teamu Kinguin najwidoczniej czuli się tam jak ryba w wodzie, gdyż od początku właśnie oni dominowali na mapie. Polacy nie dali złudzeń graczom Sprout, będąc lepszym w każdym aspekcie CS-owego rzemiosła. Ostatecznie Polacy zwyciężyli mapę do pięciu i awansowali na Minora w Londynie!

Szanse na awans na Minor zachowuje jeszcze AGO Esports. "Jastrzębie" gładko pokonały 3DMAX 2:0 i tym samym pozostają w grze o awans z bilansem 2:1. Żeby awansować muszą pokonać ekipę Ninjas in Pyjamas. Porażka jednak nie wyrzuci ich z walki o turniej w stolicy Anglii.

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy