Team Kinguin kończy udzial w Copenhagen Games

Team Kinguin przegrał 2:0 swoje decydujące spotkanie z Heroic i wskutek tego odpada z turnieju Copenhagen Games 2018.

Faworytem pojedynku Polaków z Duńczykami była duńska formacja. Pierwsza połówka mapy Mirage ukazywała ogromną dominację Heroic. Team Kinguin nie mógł sobie poradzić ze świetnie grającymi Duńczykami po stronie terrorystów. Heroic prowadziło 12:3 po piętnastu rundach.

Team Kinguin przegrał dwie pierwsze rundy drugiej połowy i przy wyniku 14:3 wiele wskazywało na bardzo szybki koniec mapy.

Polacy jednak w tym momencie zaczęli błyskawicznie odrabiać straty. Wygrali jedenaście rund, oddając Heroic zaledwie jedną.

Jednak końcówka należała do duńskich graczy i to oni zdołali pokonać Team Kinguin wynikiem 16:14.

Nuke był niestety dla naszych zawodników duzo mniej wyrównany. Po raz kolejny początek należał do Duńczyków, którzy wygrali pierwszą połowę do pięciu. W drugiej oddali Teamowi Kinguin zaledwie jedną rundę i wygrali całą mapę 16:6.

Porażka oznacza odpadnięcie polskiej drużyny z turnieju.