Reklama

100 Thieves x Halo Infinite - szczegóły nowej kolaboracji

​W charakterystycznym dla siebie stylu, 100 Thieves zamiast zaangażować się w scenę esportową, postanowiło wypuścić najpierw kilka t-shirtów. Efektem ich ostatnich wysiłków jest kolaboracja z Halo Infinite.

Pierwsze nadzieje na 100 Thieves na profesjonalnej scenie Halo Infinite zaczęły się od tweeta Nadeshota, który wyrażał sporą ekscytację rosnącą popularnością nowego multiplayera. Wielu fanów liczyło na to, że znane wśród konsolowych fanów 100T pójdzie za ciosem i obok CDL sprawi sobie również drużynę w HCS.

Teraz okazuje się jednak, że post Nadeshota mógł dotyczyć czegoś innego. Popularni twórcy 100 Thieves zapowiedzieli ostatnio nową kolaborację organizacji z Halo Infinite. Brooke, Valkyrae oraz Courage wzięli udział w sesji zdjęciowej prezentującej nowe koszulki oraz bluzy z motywem najnowszej odsłony Halo.

Reklama

Jak przystało na słynny merch drop 100 Thieves, wszystkie przedmioty są już wyprzedane. Fani Halo, Call of Duty oraz różni content creatorzy z bardzo dużym entuzjazmem przyjęli nową kolaborację 100 Thieves. Merch 100T zawsze stał na wysokim poziomie i częściowo dzięki temu tak szybko stali się tak ogromną organizacją.

Z tyłu głowy fanów esportu wciąż znajduje się jednak tweet Nadeshota i pytanie czy właściciel 100 Thieves miał na myśli tę kolaborację, publikując post na swoich social mediach.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama