Reklama

Reklama

2K pracuje podobnie nad konkurencją dla Rocket League

​Wygląda na to, że Rocket League niedługo może doczekać się bezpośredniej konkurencji. Według najnowszego raportu 2K Games pracuje nad grą o tytule "Gravity Goal" z kosmicznymi motocyklami w roli głównej.

Warzone musi martwić się o Fortnite i Apex Legends. Counter-Strike doczekał się Valoranta. Gran Turismo ma dziesiątki rywali w postaci różnych gier wyścigowych. Trudno jest znaleźć alternatywę do Rocket League, gry bardzo wyjątkowej i znajdującej się aktualnie w bardzo komfortowej sytuacji.

Reklama

Dominacja Rocket League może niedługo dobiec końca. Według nowego raportu opublikowanego przez Exputer, nad bezpośrednim rywalem dla gry Psyonix pracuje aktualnie 2K Games. Ich produkcja nazywa się Gravity Goal i w miejsce samochodów znajdą się tam motocykle rodem z filmu Tron.

Nie mamy oczywiście zbyt wielu informacji na temat tego tytułu, ale wszystko wskazuje na to, że nie będzie on mocno odbiegał od podstawowych założeń Rocket League. Gravity Goal zaoferuje rywalizację w trybach 1v1, 2v2 i 3v3.

Celem gry wciąż pozostaje trafienie piłką do bramki przeciwnika. Główną różnicą wydaje się tutaj fakt, że gracze będą mogli rzucać dyskami, zadając obrażenia pojazdom rywala.

Gravity Goal weszło podobno na etap alphy pod koniec zeszłego roku, a gra ma pojawić się na PC, PlayStation i Xboxach. Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem po stronie deweloperów, niedługo powinniśmy dostać oficjalną zapowiedź od 2K Games.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy