Reklama

343 Industries zapowiada zmiany do rankedów Halo Infinite

​Gracze mają to, na co czekali od dłuższego czasu. 343 Industries usłyszało prośby społeczności i niedługo ma je zaadresować. Nadchodzą zmiany do trybu rankingowego.

Halo Infinite zostało ciepło przyjęte przez fanów FPS-ów i przez pierwszy miesiąc wszyscy cieszyli się przyjemnym i satysfakcjonującym gameplayem. Grze towarzyszyły jedynie kontrowersje związane z mikropłatnościami i Battle Passem, ale jeżeli chodziło o rozgrywkę, nie było większych zastrzeżeń. Od premiery minęły już teraz miesiące, a gra niewiele się zmieniła. Popularność znacząco spadła, rankedy zaczęły nużyć i sytuację tę próbuje powoli naprawiać 343.

W nowym poście na stronie Halo Waypoint twórcy zaadresowali temat gier rankingowych. Wytłumaczyli w nim, jak działają podstawowe założenia rankedów i jak dobierani są przeciwnicy do naszych meczów. Przyznali również, że w wysokich rangach było zbyt dużo graczy, placementy przyznawały zbyt wysokie rangi i powinien zmienić to przeprowadzony pod koniec lutego reset.

Reklama

343 dało jednak do zrozumienia, że nie jest to ostateczna forma trybu rankingowego. W przyszłości ma pojawić się ranga Champion, która w teorii mogłaby działać tak jak Challenger w League of Legends. Znajdowałoby się tam najlepszych 200 czy 300 graczy z danego regionu, dodatkowy poziom ponad Onyxem.

Zapowiadając zmiany, 343 potwierdziło niestety obawy graczy. W najbliższej przyszłości do gry nie trafi opcja reconnectu. Jeżeli podczas meczu dostaniecie crasha albo zostaniecie cofnięci do ekranu logowania, tracicie progres swojej rangi.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy