Reklama

Activision organizuje turniej streamerów w Modern Warfare z pulą 250 tysięcy dolarów

​Activision najwyraźniej odnosiło wrażenie, że nie dzieje się w tym tygodniu zbyt wiele. Wczoraj wieczorem postanowili bowiem zrzucić na fanów Modern Warfare bombę w postaci turnieju streamerów z pulą 250 tysięcy dolarów, który odbędzie się już dzisiejszej nocy.

Dwudziestu twórców zmierzy się ze sobą w walce o ćwierć miliona dolarów. Chociaż Fortnite mógł przyzwyczaić kilku z tych graczy do bardzo wysokich pól nagród, wciąż jest to kwota, jaką rzadko kiedy obserwujemy w Call of Duty. Szczególnie w przypadku wydarzeń zapowiedzianych zaledwie dzień wcześniej.

Na ten moment nie znamy niestety żadnych szczegółów dotyczących turniejowej drabinki, konkretnych zasad oraz potencjalnego podziału zebranej do puli kwoty. Możliwe że konkrety poznamy dopiero w momencie rozpoczęcia transmisji. Na razie poznaliśmy jedynie cztery drużyny, które wezmą udział w dzisiejszych rozgrywkach:

Reklama
  • Drużyna 1: VividFN, Vader, Hutch, AvaGG, TeePee
  • Drużyna 2: Aydan, CrReam, Valkia, LuluLuvely
  • Drużyna 3: AdmiralBahroo, Hitchariide, A_Seagull, Spaceboy, ShivFPS
  • Drużyna 4: LordKebun, JoblessGarrett, Symfuhny, Stodeh, AceU

Lista graczy wydaje się bardzo... losowa. Wśród profesjonalnych graczy Fortnite’a, Apex Legends czy znanych twórców Call of Duty znaleźli się bowiem chociażby AdmiralBahroo czy znany wyłącznie z GTA RP Vader.

Jak to również często bywa z wydarzeniami organizowanymi za Oceanem, Polacy musieliby zarwać całą noc, żeby móc śledzić turniej Modern Warfare na żywo. Transmisja ma bowiem rozpocząć się jutro o 1:00 na oficjalnym kanale Call of Duty.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Modern Warfare
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy