Reklama

Reklama

Adriana Chechik: W momencie skoku i złamania kręgosłupa była w ciąży

Adriana Chechik, bohaterka ostatniego głośnego i dramatycznego incydentu, wróciła do regularnego streamowania i ponownie zabrała w sprawie feralnego skoku do basenu wypełnionego gąbkami. Okazało się, że w momencie skoku, gwiazda internetu... była w ciąży.

Adriana Chechik to znana osobistość w branży streamingu, która wcześniej była mocno związana z branżą filmów dla dorosłych. Celebrytka prężnie rozwija swoje kanały w mediach społecznościowych, przy okazji regularnie transmitując w serwisie Twitch. Amerykanka była także jednym z zaproszonych gości na wydarzeniu TwitchCon, które odbywa się cyklicznie co rok.

Na tymże evencie Chechik brała udział w jednej z konkurencji organizowanej przez firmy Lenovo oraz Intel. Zawody polegały na pojedynku między gwiazdami w "basenie wypełnionym gąbkami". Po swoim zwycięskim starciu streamerka postanowiła oddać skok przypieczętowujący jej wygraną - niestety, jak się okazało, fatalny w skutkach.

Reklama

Chechik uderzyła plecami w podłogę, bowiem miejsce, w które "zanurkowała" nie było dostatecznie zabezpieczone i pokryte gąbkami. W konsekwencji gwiazda Twitcha złamała swój kręgosłup w dwóch miejsca. Konieczna była operacja, która pozwoliła celebrytce na normalne funkcjonowanie.

Po kilku tygodniach mniejszej aktywności Amerykanka wróciła do prowadzenia regularnych transmisji. Zatroskani fani gwiazdy byli zainteresowani stanem zdrowia Adriany Chechik. 30-latka wyznała, że bardzo szybko łapie zadyszki, nawet podczas prostych czynności, niemniej lekarzom udało się wykonać kapitalną pracę i jej kondycja wygląda już zdecydowanie lepiej niż przez pierwsze dni od dramatycznej sytuacji, która ją spotkała.

Bardziej zaskakujące było kolejne wyznanie. Chechik przyznała uczciwie, że w momencie feralnego skoku w gąbki, była w ciąży. O tym fakcie dowiedziała się podczas wstępnych badań w szpitalu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy