Reklama

AGO bez szans na awans do cs_summit 2

AGO Gaming straciło szansę na awans do cs_summit 2. Polska formacja przegrała w ćwierćfinale LOOT.BET Cup 2 z Vega Squadron.

AGO Gaming straciło szansę na awans do cs_summit 2. Polska formacja przegrała w ćwierćfinale LOOT.BET Cup 2 z Vega Squadron.

"Anioły" były ostatnią polską drużyną, która nadal miała szansę na zdobycie slota do turnieju rozgrywanego za oceanem. By jednak tego dokonać, Polacy musieliby wygrać zmagania w LOOT.BET Cup.

W drodze po zwycięstwo wicemistrzom Polski przeszkodziła jednak Vega Squadron. Zespół z regionu CIS na pierwszej mapie ćwierćfinałowego boju zagrał bardzo dobrze po stronie terrorystów, wygrywając połowę aż 13:2. Po zmianie stron nie doszło do niesamowitego comebacku ze strony podopiecznych Mikołaja "miNIr0xa" Michałkówa, co oznaczało, że Vega łatwo wyszła na prowadzenie w meczu.

Reklama

Rywalizacja na train była nieco zbliżona do pierwszego placu boju. Pierwsza część gry znów bowiem należała do w większości rosyjskiej formacji, która wypracowała sobie dużą przewagę (11:4). Tym razem jednak AGO podjęło walkę z przeciwnikiem, goniąc rezultat w roli terrorystów. VS wytrzymało jednak presję rywala, zamykając pojedynek w dwóch mapach.

AGO Gaming - Vega Squadron 0:2 (6:16 - inferno, 13:16 - train)

Patryk Głowacki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: AGO Gaming
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy