AGO na koniec roku triumfuje w Mother Russia 2!

​AGO Gaming pokonało ekipę pro100 2:0 w finałowym meczu internetowego turnieju Mother Russia 2 w CS:GO.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla polskich zawodników z AGO Gaming. "Aniołki" przegrały pierwszą połowę na mapie Overpass 10:5.

Na szczęście po stronie antyterrorystów polscy zawodnicy w świetnym stylu odrobili straty. "Furlan" i spółka wygrali aż dziesięć rund z rzędu, co dało im 15 rund i punkt mapowy.

Wówczas nastąpiło przebudzenie ekipy pro100, która wygrała kolejno cztery rundy i wszystko rozstrzygnęło się w ostatniej rundzie mapy. Ta jednak należała do graczy AGO, którzy wygrali 16:14 pierwszą mapę spotkania.

Drugą mapą pojedynku był Mirage. Pierwsza połowa potyczki na tejże mapie była bardzo pomyślna dla Polaków z AGO Gaming. Reprezentanci naszego kraju przegrywali zaledwie 7:8 po trudniejszej stronie TT.

AGO Gaming pokazało jednak swoją siłę po stronie CT, kiedy zwyciężyli w dziewięciu rundach, oddając zaledwie dwie odsłony. Ostatecznie mapa zakończyła się triumfem Polaków 16:10 i to do naszej drużyny trafiło zwycięstwo w Mother Russia 2.