AGO w wielkim finale China Top Shenzen 2017

AGO Gaming gładko pokonało TyLoo Gaming 2:0 w finale drabinki wygranych turnieju China Top Shenzen 2017. Nie wiemy jeszcze kto będzie rywalem Polaków w wielkim finale.

AGO Gaming gładko pokonało TyLoo Gaming 2:0 w finale drabinki wygranych turnieju China Top Shenzen 2017.  Nie wiemy jeszcze kto będzie rywalem Polaków w wielkim finale.

Mapa wybrana przez TyLoo - Mirage została totalnie zdominowana przez "Aniołki" z AGO Gaming. Świetnie sobie radził przede wszystkim snajper polskiej ekipy - Michał "snatchie" Rudzki, który nie dawał szans rywalom. Pierwsza połowa zakończyła się miażdżącym dla Chińczyków wynikiem 13:2 dla AGO.

W drugiej połówce TyLoo zdobyli co prawda pięć rund, ale to było zdecydowanie za mało, by myśleć o powrocie. Ostatecznie mapa zakończyła się rezultatem 16:5, przez co Polacy bardzo zbliżyli się do wielkiego finału turnieju.

"Polską" mapą był Overpass. Tam też nasi gracze radzili sobie bez zarzutów. Pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem AGO Gaming 11:4 i wiele wskazywało na to, że mecz w bardzo krótkim czasie zostanie zakończony.

Polacy oddali zaledwie jedną rundę w drugiej połowie i zakończyli mapę takim samym rezultatem jak Mirage, czyli 16:5 i wygrali całe spotkanie z chińską formacją 2:0.