Reklama

Reklama

Airwaks i RL Grime zwycięzcami Fortnite Celebrity Pro-Am 2019

​Francuski Team Solary triumfuje po raz kolejny.

Charytatywny turniej Epic Games dobiegł końca, a najlepsze duo przekaże milion dolarów na wybrany wcześniej cel. Chociaż walka była zacięta i kilku reprezentantów czołówki Fortnite’a starało się zgarnąć pierwsze miejsce, to Airwaks razem z artystą RL Grime sięgnęli po tytuł.

Zasady tegorocznego Celebrity Pro-Am nie różniły się wiele od weekendowych kwalifikacji. Od 15 miejsca gracze zaczynali dostawać punkty za placement, z dodatkowym bonusem za zwycięstwo, a każda eliminacja gwarantowała dodatkowy punkt.

Wygrywał Aydan, Airwaks, Typical Gamer i Symfuhny. Stabilna gra Tfue zagwarantowała mu miejsce w ścisłym TOP3, zaraz za konsolowym reprezentantem Ghost Gaming. Dobry dzień zaliczyli również Nick Eh 30 oraz BuckeFPS.

Reklama

Chociaż daleko było tym rozgrywkom do prawdziwego competitive, większość zawodników na pewno miała z tyłu głowy fakt, że następny weekend to już ostatnia szansa na kwalifikacje dla tych, którzy nie zapewnili sobie jeszcze miejsca na Fortnite World Cup. Przyszedł więc czas powrotu do swoich domów, włączenia komputerów i trenowania w oczekiwaniu na sobotę.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite Celebrity Pro-Am 2019

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy