Reklama

Reklama

Aktualizacja Fortnite - kilka broni usuniętych

​Do sporej rewolucji doszło, jeśli chodzi o dostępne bronie w Fortnite: Battle Royale. Z rozgrywki zniknęły dwie strzelby oraz granatnik. Takiej rewolucji w dostępnym arsenale Fortnite’a nie było od wielu miesięcy.

Epic Games postanowiło mocno przewietrzyć asortyment wśród broni w swoim najbardziej znanym tytule. Od teraz gracze nie będą mogli używać strzelby z magazynkiem bębnowym, strzelby bojowej - zwanej przez graczy "Combatem" oraz granatnika na granaty zbliżeniowe, dodany kilka tygodni temu. To istna rewolucja spośród dostępnych broni w grze. Warto wspomnieć, że strzelba bojowa była jedną z najlepszych broni na bliski dystans i jednocześnie jedną z najczęściej używanych przez graczy na całym świecie.

Taka decyzja ze strony twórców gry spotkała się z dużym poruszeniem wśród graczy. Mało kto się spodziewał tak radykalnej decyzji ze strony "Epickich".  Wiele wskazuje na to, że Epic Games będzie chciało postawić teraz na walkę na dalszy dystans, niż to było dotychczas. Jednak nie wiadomo, jakie bronie zostaną dodane w przyszłości.

Reklama

Jednocześnie przywrócono dwie bronie, które już w przeszłości były obecne na serwerach Fortnite’a. Gracze będą mogli z powrotem użyć karabinu szturmowy  z tłumnikiem w wersji legendarnej oraz epickiej, a także automatyczny karabin snajperski, który jednak był krytykowany przez wielu graczy za bardzo niską skuteczność strzałów.

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie ukaże się aktualizacja, za pomocą której prawdopodobnie poznamy nowe bronie w uniwersum Fortnite: Battle Royale.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama