Reklama

Aktualizacja Fortnite’a: powrót launch padów

​Pracownicy studia Epic Games najwyraźniej doszli do wniosku, że za mało środków lokomocji jest w Fortnite: Battle Royale. Postanowili więc dodawać regularnie środki mobilności dostępne w przeszłości. Co tym razem przywrócili twórcy?

Kilkanaście miesięcy temu jednym z głównych zarzutów wystosowanych przez graczy była zbyt duża mobilność na mapie. Uniwersum Fortnite’a nie jest tak wielkie jak chociażby w grze Playerunknown's Battlegrounds. Dlatego też mnogość środków do przemieszczania się denerwowała graczy. Uznawali, że to za łatwy sposób, by uciekać przed burzą, co jest jednak jednym z głównych celów w rozgrywce battle royale.

Amerykanie posłuchali się i w ostatnim sezonie praktycznie usunęli wszelkie pojazdy. Nie ma quadów, desek snowboardowych, ale także launch padów. Teraz wiemy, że zaczyna się to wszystko regularnie zmieniać. Wczoraj informowaliśmy, że do trybu Naparzanka został przywrócony Chwytak - teraz Epic Games decyduje się wprowadzić zmiany w standardowym trybie gry.

Reklama

W najnowszej aktualizacji gry nieoczekiwanie pojawiły się launch pady. Są to platformy, które po wskoczeniu na nie powodują daleki lot wraz z otworzeniem lotni. Jest to najbardziej skuteczny sposób na ucieczkę z pola bitwy oraz przed nadciągającą burzą.

Wydaje się, że przywrócenie przedmiotu ponownie zmieni rozgrywkę. Bardzo często "pady" były istotną częścią taktyki, którą gracze będą musieli na nowo opracować. Miesiące grania bez tego przedmiotu zapewne wpłynęło na sposób rozgrywania meczów przez graczy. To prawdopodobnie nie jest koniec przywracania dawnych przedmiotów na serwery. O wszystkich tego typu ruchach ze strony amerykańskich twórców gry będziemy informowali.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy