Reklama

Reklama

​Amazon inwestuje w esport i zostaje oficjalnym sponsorem ważnego wydarzenia

Esports Awards, czyli cyklicznie coroczne święto rozdania nagród w branży sportu elektronicznego odbędzie się już 13 grudnia. Jednym z oficjalnych sponsorów wydarzenia został serwis Amazon Music.

Esports Awards już za kilka dni. Oficjalnym sponsorem Amazon Music!

Oczy wszystkich entuzjastów sportu elektronicznego już za lekko ponad tydzień skierowane zostaną w stronę Resorts World Theatre w Las Vegas. Jak co roku poznamy laureatów najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród związanych ze esportem. Dowiemy się m.in. tego, kto zostanie najlepszym graczem roku oraz która z drużyn sięgnie po statuetkę najbardziej wartościowej formacji w branży.

Potencjał sportu elektronicznego został najwyraźniej dostrzeżony przez kolejnego giganta, bowiem jednym z głównych partnerów i sponsorów eventu będzie Amazon Music, czyli platforma streamingowa związana z muzyką i internetowy sklep muzyczny, który w sieci funkcjonuje od przeszło 15 lat.

Reklama

W komunikatach możemy wyczytać, że Amazon Music będąc sponsorem muzycznym rozdania nagród wykaże "synergię między muzyką a grami opartymi na rywalizacji". Z całą pewnością poszerzenie załogi sponsorów o tak dużą markę doda całemu przedsięwzięciu jeszcze więcej rozmachu.

Przypomnijmy na końcu, iż Esports Awards odbędzie się 13 grudnia w Las Vegas. Tegoroczna edycja będzie już siódmym wydaniem popularnego eventu, podczas którego przyznanych zostanie łącznie ponad 30 nagród.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Amazon | Esports Awards

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy